تاریخ انتشار :

برگزاری نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در موسسه پیام

موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام بمناسبت هفته دفاع مقدس نمایشگاه کتاب با رویکرد معرفی آثار حوزه دفاع مقدس برگزار می نماید .
به گزارش روابط عمومی پیام ، سید حسین دلبری مدیرامور فرهنگی و روابط عمومی موسسه پیام ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اعلام داشت :  این نمایشگاه با رویکرد معرفی آثار فاخر و ارزشمند حوزه دفاع مقدس از تاریخ سوم لغایت دهم مهرماه در موسسه پیام برگزار خواهد شد .
وی افزود : ساعات کار نمایشگاه صبح ها از ساعت 10الی 13 و عصرها17 تا 21 می باشد که بازدید برای عموم مراجعین آزاد بوده و بازدیدکنندگان در هنگام خرید می توانند از تخفیف 15 الی 25 درصدی نمایشگاه بهره مند گردند .
مدیر فرهنگی و روابط عمومی پیام گفت : با توجه به شرایط ناشی از همه گیری ویروس کرونا ، تمهیداتی فراهم گردیده است که علاقمندان به کتابخوانی که امکان مراجعه و بازدید حضوری را ندارند به صورت همزمان با مراجعه به سایت موسسه پیام لینک بازدید از نمایشگاه و کد تخفیف خرید کتاب را دریافت نمایند . 
دلبری برگزاری مسابقات فوتبال جام شهدا (یادبود شهید مدافع حرم محمد اینانلو) را از دیگر برنامه های موسسه پیام جهت گرامیداشت هفته دفاع مقدس عنوان کرد.
کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×