تاریخ انتشار :

برگزاری مسابقات فوتبال جام شهدا یادبود شهید محمد اینانلو

موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام برگزاری سی ونهمین دوره مسابقات جام شهدا را یادبود شهید مدافع حرم محمد اینانلو برگزار می نماید .

به گزارش روابط عمومی پیام ، مسئولین ورزش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، سازمان ها و شرکت های تابعه صبح امروز 22شهریور 1400در نشست هم اندیشی به میزبانی موسسه پیام ، برگزاری مسابقات جام شهدا را بمنظور یادبود شهید والا مقام محمد اینانلو در دستور کار قرار دادند.

حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام در این نشست، مسابقات جام شهدا را یکی از ارزشمندترین و قدیمی ترین رویدادهای ورزشی خانواده ارتباطات کشور دانسته و گفت : این مسابقات چندین سال است که با هدف گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تکریم جایگاه والای شهدا برگزار می گردد ، که امسال محوریت این رویداد ، گرامیداشت یاد و خاطر شهید والامقام محمد اینانلو خواهد بود .

مدیرعامل پیام   با اشاره به مراسم پرشور تشییع پیکر شیهد اینانلو در خانواده ارتباطات ، از این شهید بعنوان الگوی ورزشکاران و جوانان یاد کرده و اظهار داشت : با هدف زنده نگهداشتن نام و یاد این شهید مدافع حرم ورزشگاه زمین چمن موسسه پیام از بدو شهادت به نام ایشان نامگذاری گردیده است و به پیشنهاد مسئولین ورزش این دوره از مسابقات جام شهدا نیز جهت یادبود ایشان برگزار خواهد شد .

در این نشست مسئولین ورزش وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات ، سازمان ها و شرکت های تابعه علاوه بر تبادل نظر و گفتگو در خصوص رویدادها و فعالیت های ورزشی خانواده ارتباطات کشور، آیین نامه برگزاری سی و نهمین دوره مسابقات فوتبال جام شهدا را بررسی و تدوین نمودند . 

قرعه کشی مسابقات فوتبال جام شهدا در تاریخ 11 مهرماه با حضور نمایندگان تیم های ورزشی انجام و این رقابت ها از 25 مهر ماه در ورزشگاه شهید اینانلو رسما آغاز خواد شد .

رو نمایی از پوستر مسابقات و نگارش امضا و یادبود از سایر اقدامات این جلسه بود .


مشاهده گالری تصاویر
کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×