تاریخ انتشار :

شرکت ارتباطات زیر ساخت جام طلایی المپیاد ارتباطات را در دست گرفت

سی و هفتمین دوره المپیاد بزرگداشت هفته ارتباطات موسوم به جام ارتباطات با قهرمانی شرکت ارتباطات زیر ساخت عصر دیروز مورخ 1400/03/30 به کار خود خاتمه داد .
به گزارش روابط عمومی پیام ؛ آزاد سرایی دبیر برگزاری این مسابقات و معاون ورزشی موسسه پیام در این خصوص اظهار داشت : هر ساله بمنظور گرامیداشت هفته ی ارتباطات مسابقات ورزشی ویژه مدیران و کارکنان وزارت ارتباطات ، سازمان ها و شرکت های تابعه برگزار می گردد که هدف از برگزاری این رویداد القا حس نشاط ، تندرستی و پویایی به کارکنان و پیوند خانواده ارتباطات در میادین ورزشی است . 
معاون ورزشی موسسه پیام اظهار داشت : این رویداد ورزشی با  رشد 15 درصدی مشارکت ورزشکاران نسبت سال گذشته   و حضور 585 ورزشکار از خانواده بزرگ ارتباطات کشور برگزار گردید که به تفکیک 430 ورزشکار مرد در8  رشته فوتبال 5 نفره ،بدمينتون،آمادگی جسمانی ، تنیس روی میز ، دوی 60 متر ,تیر اندازی ، دارت مبتدی ، دارت حرفه ای  و 155 بانوی ورزشکار در رشته های بدمينتون،آمادگی جسمانی ، تنیس روی میز,تیر اندازی, دارت با یکدیگر رقابت نمودند .
آزاد سرایی افزود : این رقابتها برای مدیران خانواده ارتباطات نیز در رشته های دارت ، فوتبال 5 نفره و تیراندازی و برای مدیران بانو در رشته های دارت و تیر اندازی برگزار شد .

دبیر برگزاری المپیاد ارتباطات نتایج این رقابتها را به شرح ذیل عنوان داشت : در مجموع امتیازات کسب شده شرکت ارتباطات زیر ساخت با 212 امتیاز مقام اول، وزارت ارتباطات با 160 امتیاز مقام دوم و سازمان تنظیم مقررات با 88امتیاز مقام سوم  را کسب کرده اند.

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز این رقابتها با حضور مهندس فتاحی معاون وزیر ، ریاست هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیر ساخت و مهندس حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام و جمعی از مدیران و ورزشکاران در ورزشگاه شهید اینانلو برگزار شد .

مشاهده گالری تصاویر
کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×