تاریخ انتشار :

تکریم و معارفه سرپرست معاونت ورزشی موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام

 

 

امروز: بیستم اردیبهشت ماه مهندس حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیأت مدیره موسسه پیام ، ضمن تقدیر از زحمات مجید فخر ذاکری طی ابلاغی وحید آزاد سرایی را به  سمت سرپرستی معاونت ورزشی موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام انتصاب نمود.

به گزارش روابط عمومی پیام، در این جلسه که با حضور شورای مدیران موسسه پیام برگزار شد، مهندس عباسی با اشاره به خدمات و اقدامات موثر فخر ذاکری در مدت سرپرستی معاونت ورزشی از تلاش های مجدانه ایشان تقدیر نموده و قبول مسئولیت آزاد سرایی را باتوجه به تجربیات موفق گذشته نقطه قوتی برای پویایی بیش از پیش فعالیت های ورزشی باتوجه به نیروهای کارآمد و تدبر جهت عبور از شرایط بحرانی ناشی از همه گیری ویروس کرونا دانست.

متن حکم انتصاب به شرح ذیل می باشد:

 

 

بسمه تعالی

سال تولید ، پشتیبانی و مانع زدایی ها

امر به ورزش ، امر به معروف است . مقام معظم رهبری(مدظله )

 

جناب آقای آزاد سرایی

سلام علیکم

نظر به تعهد و تجارب و عملکرد مثبت شما بدینوسیله جنابعالی را بعنوان سرپرست معاونت ورزشی موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام منصوب می نمایم.

ضرورت دارد با سرلوحه قراردادن راهبرد تفکر ، توکل و تلاش در انجام امور محوله و بکارگیری نیروهای کاردان ، متعهد و کارآمد و با سازماندهی متفکرانه و هوشمندانه ی تمام امکانات و منابع در اختیار به همراه برنامه ریزی اصولی و هدفمند نسبت به انجام وظایفی که بعهده گرفته اید مجدانه کوشش نمایید.

امید است با اتکا به عنایات خداوند متعال همه تلاشها و کوششهای خود را در جهت تحقق هرچه بیشتر و برجسته تر اهداف و آرمانهای والای موسسه بکار بندید.

توفیق هرچه بیشتر جنابعالی را از خداوند منان خواستارم.

 

                                                     

 

 

 

 

 

مشاهده گالری تصاویر

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×