تاریخ انتشار :

نشست هم اندیشی مسئولین ورزش وزارت ارتباطات ، سازمان ها و شرکت های تابعه

 

 

 

آقایان و بانوان مسئول ورزش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، سازمان ها و شرکتهای تابعه در دو نشست جداگانه در خصوص طرح ریزی المپیاد و مسابقات ورزشی سال 1400 هم اندیشی کردند .

به گزاررش روابط عمومی پیام ، با دعوت معاونت ورزشی این موسسه آقایان و بانوان مسئول ورزش در وزارت ارتباطات ، سازمان ها و شرکتهای تابعه در دو نشست هم اندیشی پس از ارائه گزارش چهلمین دوره مسابقات گرامیداشت دهه  مبارک فجر در خصوص برگزاری مسابقات ورزشی هفته ارتباطات و المپیاد ورزشی کارکنان اظهار نظر و هم اندیشی نمودند .

مجید فخرذاکری معاون ورزشی موسسه پیام در این خصوص گفت : هر چند شیوع ویروس کرونا برگزاری رویدادهای ورزشی را به شدت تحت تاثیر قرار داده است و میزان مشارکت نسبت به گذشته با کاهش زیادی مواجه شده اما در برگزاری مسابقات دهه مبارک فجر با رعایت پروتکل های بهداشتی  هیچ آماری از ابتلای ورزشکاران به کرونا گزارش نشد که این نوید خوبی برای برنامه ریزی سایر رویدادهای ورزشی در سال آتی است .

فخر ذاکری در ادامه با اشاره به مصوبات مسئولین ورزش عنوان داشت : در جلساتی که با مشارکت فعال آقایان و بانوان برگزار شد ، آیین نامه برگزاری مسابقات هفته ارتباطات و المپیاد ورزشی کارکنان وزارت ارتباطات ، سازمان ها و شرکت های تابعه مورد بحث قرار گرفت که در جمع بندی های صورت پذیرفته مقرر گردید با توجه به  وضعیت شیوع کرونا در خصوص مکان و نحوه ی برگزاری تصمیم نهایی اخذ شود .

معاون ورزشی موسسه پیام گفت : با تصویب مسئولین ورزش آقایان رقابتهای هفته ی ارتباطات برای کارکنان در رشته های فوتسال ، بسکتبال ، والیبال ، بدمینتون ، آمادگی جسمانی ، تنیس روی میز ، دارت و تیراندازی و برای مدیران در رشته های فوتسال و تیراندازی برگزار خواهد شد.

 وی افزود :  بنا بر تصمیم شورای ورزش بانوان رشته های دارت ، تیراندازی ، والیبال ، بدمینتون ، تنیس روی میز ، آمادگی جسمانی برای کارکنان و رشته های دارت و تیراندازی برای مدیران در نظر گرفته شده است .

فخر ذاکری المیپاد کارکنان وزارت ارتباطات ، سازمان ها و شرکتهای تابعه را از دیگر برنامه های ورزشی سال 1400 عنوان داشته و گفت : در المپیاد کارکنان ، ورزشکاران مرد در رشته های والیبال ، تیراندازی ، تنیس روی میز و بانوان ورزشکار در رشته های دارت ، تیراندازی ، تنیس روی میز و آمادگی جسمانی با یکدیگر رقابت خواهند داشت .

معاون ورزش موسسه پیام اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات مسابقات را موکول به زمان برگزاری و شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا اعلام کرد .

در پایان این نشست ها مهندس حمید عباسی مدیر عامل و عضو هیئت مدیره موسسه پیام با اهدای لوح از زحمات مسئولان ورزش وزارت ارتباطات ، سازمان ها و شرکت های تابعه تقدیر کرد .

 

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×