تاریخ انتشار :

جام زرین چهلمین دوره مسابقات ورزشی دهه مبارک فجر در دستان ورزشکاران قهرمان شرکت ارتباطات زیرساخت

 

چهلمین دوره مسابقات ورزشی گرامیداشت دهه مبارک فجر وزارت ارتباطات ، سازمان ها و شرکت های تابعه با قهرمانی شرکت ارتباطات زیرساخت در مجموع امتیازهای کسب شده ، پایان یافت .

به گزارش روابط عمومی پیام ، چهلمین دوره مسابقات ورزشی دهه مبارک فجر که با هدف تبیین و ترویج فرهنگ ورزش وتندرستی  در میان کارکنان و خانواده ایشان در  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد ، امروز دوم اسفند ماه 1399 با پایان مسابقات و اهدای جوائز به برترین ها خاتمه یافت.

مسابقات ورزشی دهه مبارک فجر یکی از قدیمی ترین مسابقات  درون سازمانی خانواده بزرگ ارتباطات محسوب می شود که  امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا بصورت محدودتری نسبت با سالهای گذشته  و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد .

در این رقابتها 510 ورزشکار به تفکیک 395 ورزشکار مرد و 115 بانوی ورزشکار از وزارت ارتباطات سازمان ها و شرکت های تابعه در رشته های مختلف ورزشی با یکدیگر رقابت نمودند ، که در پایان تیم شرکت ارتباطات زیرساخت  با کسب  242امتیاز در جایگاه نخست مجموع امتیازهای تیمی قرار گرفته و تیم های  وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات  با کسب 132 امتیاز و  سازمان تنظیم مقررات با 112امتیاز به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب نمودند .

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×