تاریخ انتشار :

 مشاور وزیر ورزش و جوانان: موسسه پیام الگوی موفق توسعه زیرساخت های ورزشی و حرفه ای گرایی در ورزش کشور است

 

 

 


دکتر بهروز منتقمی مشاور وزارت ورزش و جوانان در امور ورزش بین دستگاهی طی نشست و بازدید از اماکن ورزشی موسسه پیام ، این موسسه را الگوی موفق توسعه زیرساختهای ورزشی و حرفه ای گرایی در ورزش کشور دانست .
به گزارش روابط عمومی موسسه پیام ؛ ظهر شنبه 25 بهمن 1399 دکتر منتفمی مشاور وزیر ورزش و جوانان و دکتر جعفرزرنگار مدیر اداره ورزش شمال شرق استان تهران پس از نشست با حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره موسسه پیام از اماکن ورزشی این موسسه بازدید نمودند .
در این نشست دکتر جعفر زرنگار با اشاره به سابقه ی درخشان موسسه پیام در توسعه ورزش و پرورش استعدادهای ورزشی گفت :
موسسه پیام یکی از بهترین مجموعه های ورزشی استان تهران است که نقش موثری در ورزش قهرمانی کشور داشته و استعدادهای ورزشی موفقی را به جامعه ورزشی کشور معرفی نموده است .
وی افزود : وجود امکانات ورزشی مدرن و مطلوب در این موسسه نقش بسزایی در ارتقا سطح سلامت و تندرستی کارکنان وزارت ارتباطات و شهروندان شمال شرق استان داشته و توجه به توسعه زیرساخت های ورزشی در این موسسه قابل ستایش است .
مشاور وزیر ورزش و جوانان نیز طی بازدید از موسسه پیام عنوان داشت : بهره برداری مطلوب از فضای موجود در موسسه جهت ایجاد ظرفیت های متعدد و با کیفیت ورزشی در جوار ایجاد فضایی سبز و بانشاط ویژگی ارزشمند موسسه پیام است .
منتقمی همچنین بیان نمود : زیرساخت های ورزشی موجود در موسسه پیام بسیار خوب طرح ریزی شده و موسسه پیام الگوی موفق توسعه زیرساخت های ورزشی و حرفه ای گرایی در ورزش کشور است .
مهندس حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره موسسه پیام در این نشست ضمن ارائه گزارش از فعالیت ها و مسابقات ورزشی تاکید بر شایستگی های اخلاقی ، استعدادیابی کودکان و نوجوانان جهت موفقیت در ورزش ، توجه به استعدادهای برتر ورزشی و دعوت از مربیان مجرب و کار آزموده را مهمترین ویژگی های موسسه پیام در سیاست گذاری دانست .

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×