تاریخ انتشار :

مدیرعامل موسسه پیام : مسابقات دهه فجر موسسه پیام نماد همدلی خانواده بزرگ ارتباطات کشوراست .

 

 

 

 

مهندس حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره موسسه فرهنگی ورشی و رفاهی پیام گفت : مسابقات دهه فجر موسسه پیام نماد همدلی و اتفاق خانواده بزرگ ارتباطات کشور است که چهلمین دوره این رقابتها با رویکردی متفاوت تر از سالهای گذشته درحال برگزاری است .

به گزارش روابط عمومی پیام ؛ مهندس حمید عباسی همزمان با نخستین روز از دهه مبارک فجر ضمن بازدید از روند برگزاری چهلمین دوره مسابقات گرامیداشت این ایام اظهار کرد : موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام هر ساله بمنظور افزایش شور و نشاط کارکنان وزارت ارتباطات ، سازمان ها و شرکتهای تابعه و خانواده ایشان در سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی رقابتهای ورزشی را برگزار می نماید ، که امسال در چهلمین دوره این رقابتها  ، با توجه به محدودیت های ورزشی بوجود آمده ناشی از همه گیری ویروس کرونا توسعه محورهای برگزاری و تغییر رویکرد مسابقات مد نظر بود .

مدیرعامل موسسه پیام چهلمین دوره رقابتهای گرامیداشت دهه مبارک خانواده ارتباطات کشور را شامل بخش های فرهنگی ، هنری و ورزشی عنوان نموده و در این خصوص تشریح نمود : آقایان و بانوان ورزشکار وزارت ارتباطات سازمان ها و شرکتهای تابعه از ابتدای بهمن ماه رقابتهای خود را در چندین رشته ورزشی با حفظ کامل نکات بهداشتی آغاز نموده اند که امید است با اهتمام برگزار کنندگان و اخلاق مداری ورزشکاران شاهد مسابقات جذاب و ارزشمندی باشیم .

حمید عباسی در خصوص برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری گفت : پس از انجام کارشناسی های لازم و هم اندیشی با شورای فرهنگی وزارت در نظر گرفته شد به منظور ارتقا سطح برگزاری مسابقات و همچنین  پرورش و شناسایی استعدادهای خانواده ارتباطات کشور در چند رشته ی فرهنگی و هنری نیز مسابقاتی را برگزار نماییم .

مدیرعامل موسسه پیام گفت : بخش فرهنگی مسابقات شامل نگارش داستان کوتاه ، خاطره و شعرنویسی در قالب متون ادبی پیرامون انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن ، مسابقات تحقیق و ترتیل قرآن ، اقامه اذان با عنوان نغمه های آسمانی می باشد .

وی افزود : در بخش هنری نیز از هنرمندان نقاشی و خوشنویسی دعوت گردیده است تا پس از مشاهده کامل فراخوان با خلق آثارانقلابی و ارزشی در این رویداد شرکت نمایند .

حمید عباسی در پایان تشریح نمود : مسابقات فرهنگی و هنری بصورت غیرحضوری و در رده های سنی مختلف برگزار می گردد که شرکت کنندگان جهت کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه ی کامل فراخوان میتوانند به درگاه اینترنتی موسسه به آدرس WWW.Payamclub.ir مراجعه نماید.

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×