تاریخ انتشار :

کاپ قهرمانی مسابقات فوتبال جام شهدا در دستان ورزشکاران سازمان تنظیم مقررات

کاپ قهرمانی مسابقات فوتبال جام شهدا در دستان ورزشکاران سازمان تنظیم مقررات

 

در دیدار نهایی مسابقات فوتبال جام شهدا ورزشکاران سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با پیرزوی 3 بر یک در برابر تیم شرکت ملی پست جایگاه برتر مسابقات را از آن خود نمودند .

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام ، سی وهشتمین دوره مسابقات جام شهدا  که از تاریخ بیستم آبان ماه و با حضور 6 تیم از ورزشکاران سازمان و شرکتهای تابعه وزارت ارتباطات آغاز گردیده بود ، عصر امروز با برگزاری دیدارهای نهایی به کار خود خاتمه داد .

مجید فخر ذاکری معاون ورزشی موسسه پیام در خصوص این رقابت ها عنوان داشت : هر ساله همزمان با فرا رسیدن هفته دفاع مقدس موسسه پیام رقابتهایی را جهت بزرگداشت یاد و خاطر شهدای گرانقدر میهن عزیزمان برگزار می نماید ، که امسال نیز این رقابتها با رعایت نکات کامل بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع و ابتلا ورزشکاران به ویروس کرونا  بصورت دوره ای در 5 هفته برگزار گردید .

وی افزود : این رقابتها با مشارکت  تیم های فوتبال وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، شرکت ارتباطات زیر ساخت ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ، پژوهشگاه ارتباطات وفناوری اطلاعات ، شرکت ملی پست جمهوری اسلای ایران و شرکت پست بانک برگزار گردید که در پایان رقابتها سازمان تنظیم مقررات با کسب 13امتیاز موفق به کسب جایگاه قهرمانی گردید و شرکت ارتباطات زیرساخت باکسب 9 امتیاز و شرکت ملی پست با کسب 7 امتیاز به ترتیب جایگاه دوم و سوم را از آن خود نمودند .

بدلیل رعایت نکات بهداشتی اختتامیه این مسابقات بصورت مختصر با حضور مهندس حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره موسسه پیام و جمعی از مسئولان شرکت های یاد شده عصر امروز در ورزشگاه شهید اینانلو موسسه پیام برگزار شد .

 

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×