تاریخ انتشار :

حضور موفق شرکت استعدادیابی و بهبود سرمایه انسانی برنا اندیشان در رویداد دوشنبه های استارت آپی

 

 

شرکت برنا اندیشان که مدیریت مرکز استعدادیابی ورزشی و پایش تندرستی موسسه پیام را عهده دار است ، در جدیدترین رویداد "دوشنبه‌های استارتاپی" که از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف معرفی استارت آپ های ورزشی برگزار گردید، بعنوان یکی از شش استارت آپ برتر کشور به ارائه توانمندی‌های خود در حوزه تربیت بدنی و علوم ورزشی پرداخت.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام رویداد آنلاین “دوشنبه های استارتاپی” با هدف جذب سرمایه در حوزه ورزش روز دوشنبه ۲۴ شهریور به همت صندوق نوآوری و شکوفایی و با همکاری مرکز ملی نوآوری و شتابدهی فناوری‌های ورزشی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی و معاونت علمی ریاست جمهوری برای استارتاپ ها و شرکت‌های دانش بنیان برگزار شد که در این رویداد ۶ استارتاپ این حوزه توانمندی‌های خود را به سرمایه گذاران خطرپذیر ارائه نمودند .

شرکت استعدادیابی و بهبود سرمایه انسانی برنا اندیشان نیز به عنوان استارتاپ پس از ارسال مدارک و توانمندی ها به عنوان یکی از شش استارتاپ برتر در این جلسه مهم انتخاب گردیده و دستاوردها و تجربیات خود را معرفی نمود .

دکتر سیدطه نانگیر مدیر عامل شرکت برنا اندیشان در این جلسه ضمن ارائه گزارشی با عنوان استعدادیابی ورزشی به عنوان اولین استارتاپ استعدادیابی در زمینه ورزشی در کشور به سوالات حاضرین جلسه و مخاطبان بصورت آنلاین پاسخ داد.

 

 

 

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×