تاریخ انتشار :

پیام مهندس حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیأت مدیره موسسه پیام به مناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان

 

 

سالروز خانواده و تکریم بازنشستگان فرصت مهمی است تا با بهره گیری از فرهنگ و خلق و خوی ائمه اطهار، ضمن ارج نهادن به سالها تلاش و زحمات بی شائبه و تجارب گرانبهای بازنشستگان عزیز، به جایگاه خانواده به عنوان مؤثرترین نهاد اجتماعی در سعادت بشری، ادای احترام گردد.
در نگرش متعالی قرآن کریم، جایگاه معنوی خانواده به عنوان کانون تربیت و رحمت در پرورش سرمایه‌های انسانی از اهمیت بسزایی برخوردار است و در این میان آنچه که بیش از همه به آن سفارش مؤکد شده، جایگاه نهاد خانواده، نقش تربیت در بنیان خانواده و رعایت تکریم و حفظ حرمت سالمندان و خردمندان بعنوان بزرگان خانواده و اجتماع بوده است.
بازنشستگان نیز پایه و اساس عواطف انسانی و اجتماعی خانواده و جامعه هستند و وظیفه ما و همه نهادهاست تا این نمادهای تجربه و تقوی را پاس بداریم و از تجارب بیکران و ارزنده آنان درعرصه های مختلف استفاده و با بزرگداشت این روز شاهد نشاط، همدلی و همگرایی سازنده و مثبت در اقشار عزیز و فرهیخته بازنشستگان باشیم.
موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام همواره مفتخر به خانواده بزرگی بوده که چتر فرهنگ ، ورزش و آسایش پیام را محیطی امن جهت نیل به خانواده ی سالم ، تندرست و با نشاط دانسته اند و میکوشد با ارائه خدمات باکیفیت به اعضا این خانواده و بازنشستگان عزیز قدردان ایشان باشد .
امید است دست در دست یکدیگر گام های محکمی در مسیر رسیدن به جامعه ای آرام و سالم برگرفته از محیط خانواده ای امن و با آسایش برداریم .

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×