تاریخ انتشار :

فدراسیون ورزش های همگانی و موسسه فرهنگی ورزشی پیام دست به دست هم برای توسعه ی ورزش

 

دکتر مولایی ریاست فدراسیون ورزش های همگانی در بازدید از موسسه پیام ضمن تقدیر از زحمات موسسه پیام در توسعه ورزش های همگانی از انعقاد تفاهم نامه با این موسسه استقبال نمود.

ظهر امروز سه شنبه ۹۹/۰۵/۲۱ دکتر مولایی ریاست فدراسیون ورزش های همگانی و دکتر باقریان دبیر این فدراسیون ضمن بازدید از امکانات موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام در نشستی با همراهی مهندس راسخ ریاست هیات مدیره و مهندس عباسی مدیرعامل و عضو هیات مدیره موسسه پیام حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی موسسه پیام در این نشست دکتر مولایی ضمن تقدیر از امکانات موسسه در توسعه ورزش های همگانی امکانات این مجموعه فرهنگی ورزشی را منحصر به فرد دانسته و از انعقاد قرارداد بهره برداری مشترک از تجربیات و امکانات استقبال نمود.
مهندس راسخ ریاست هیات مدیره موسسه پیام در این نشست عنوان داشت: موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام با قدمتی بیش از ۵۰ سال در جهت توسعه ورزش و ترویج فرهنگ تندرستی تلاش نموده است و از همکاری با فدراسیون های ورزشی جهت افزایش رضایتمندی ورزشکاران و علاقمندان به ورزش استقبال می نماید‌.
مهندس حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیات مدیره موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام توسعه ورزش های همگانی را مهمترین راهبرد در ترویج فرهنگ تندرستی و رسیدن به جامعه سالم عنوان داشت و افزود موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام با امکانات کامل و مدرن و مربیان محرب و صاحب نام آمادگی همکاری و انعقاد تفاهم نامه مشترک
با تمامی فدراسیون های ورزشی را داشته و از هر اقدامی که منجر به توسعه ورزش گردد استقبال خواهد نمود.

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×