تاریخ انتشار :

بازگشایی مجموعه آبی پیام با رعایت پروتکل های بهداشتی

 

 

با ابلاغ ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا بازگشایی استخرها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی بلامانع شد ، بر همین اساس مجموعه آبی پیام از چهارشنبه چهارم تیرماه آماده ارائه خدمات به مراجعین خواهد بود .

سیدحسین دلبری مدیر روابط عمومی پیام در خصوص پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده در اماکن ورزشی عنوان نمود : ستاد ملی مقابله با کرونا ویروس در ورزش  قبل از هر اطلاعیه ای مبنی بر بازگشایی اماکن ورزشی پروتکل های بهداشتی لازم را به مجموعه داران ابلاغ می کند ، که درهمین خصوص موسسه پیام نیز اقدامات لازم را در دستور کار قرارداده و در بازدیدهای ناظران بهداشتی موفق به کسب استانداردهای لازم بهداشتی گردیده است .

وی افزود : با توجه به اینکه استخرها اماکن پر خطر محسوب می گردند ، در این مجموعه ها حساسیت های بیشتری خواهیم داشت که موسسه پیام فراتر از دستورالعمل ابلاغی اقدام نموده تا علاقمندان با آرامش خاطر بیشتری از امکانات بهره مند گردند ؛ البته شایان ذکر است که طی تحقیقات کارشناسان به دلیل تسویه آب استخر با کلر و گاز اُزُن انتقال بیماری از آب غیر ممکن بوده و مراجعین می بایست در ارتباط با یکدیگر و لمس سطوح نکات بهداشتی را رعایت نمایند .

مدیر روابط عمومی پیام تشریح نمود : برابر دستورالعمل ابلاغی پذیرش استخر در هر سانس به 50 درصد ظرفیت کاهش یافته و مراجعین فقط اجازه ورود از درب اصلی با انجام سنجش های تندرستی و اقدامات ضدعفونی را خواهند داشت . همکاران ما در پذیرش استخر با انتقال کفشداری به اولین ورودی مجموعه ،  در بدو ورود مراجعین را مورد آزمایش تب سنجی قرار داده  ، لباس ها و کفش های ایشان را ضدعفونی خواهند نمود و کمدهای رختکن را با فاصله یک در میان در اختیار ایشان قرار می دهند .

سیدحسین دلبری استفاده دائم کارکنان از حفاظ صورت ، ماسک و  دستکش بهداشتی،  ضدعفونی لاکرها ، کمدهای تعویض لباس ، سطوح و دیواره های استخر و سرویس های بهداشتی در هر سانس را از سایر اقدامات بر شمرد و گفت : همکاران ما در مجموعه آبی با پایان هر سانس  در راستای دستورالعمل بهداشتی اقدامات لازم را انجام خواهند داد تا ضریب ابتلا به ویروس به کمترین سطح کاهش یابد ، همچنین با تصمیم مدیرعامل موسسه موقتا ساعت بهره برداری سانس از یک ساعت و نیم به دو ساعت افزایش یافت تا مراجعین با آسودگی بیشتری همکاری های لازم بهداشتی را با پرسنل مجموعه آبی داشته باشند .

مدیر روابط عمومی پیام اخذ تست آنتی بادی کرونا از کلیه کارکنان مجموعه آبی را از دیگر اقدامات بهداشتی عنوان نموده و گفت :  تمامی تمهیدات لازم بهداشتی را اتخاذ نموده ایم تا مراجعین در معرض خطرکمتری قرار گرفته و به ورزش که کلید تندرستی است بپردازند .

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×