تاریخ انتشار :

آغاز ثبت نام کلاس های آموزش تابستانی موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام

 

 

موسسه فرهنگی ، ورزشی و رفاهی پیام ثبت نام کلاس های آموزش تابستانی را در رشته های فوتبال ، فوتسال ، والیبال ، بسکتبال ،تیراندازی، تنیس خاکی ، تیر و کمان ، صخره نوردی و اسکیت آغاز نمود .

به گزارش روابط عمومی پیام ، مجید فخر ذاکری معاون ورزشی این موسسه اعلام نمود : پس از ابلاغ ستاد ملی مقابله با کرونا در ورزش مبنی بر از سرگیری فعالیت چند رشته ورزشی و برخی از اماکن مرتبط  ،  موسسه پیام با رعایت پروتکل های بهداشتی ارائه خدمات ورزشی را آغاز نمود و علاقمندان به ورزش هم اکنون با اطمینان و آرامش خاطر فعالیت های ورزشی خود را دنبال می کنند .

وی گفت :  یکی از پر مخاطب ترین اقدامات ورزشی در موسسه پیام  برگزاری کلاس های آموزش تابستانی و اوقات فراغت هست که با هم اندیشی های صورت پذیرفته تصمیم گرفته شد امسال نیز کلاس های آموزش تابستانی و اوقات فراغت را بصورت محدود در چند رشته ی کم خطر برگزار نماییم ، به همین منظور مقرر گردید ثبت نام در رشته های ورزشی فوتبال ، فوتسال ، والیبال ، بسکتبال ، تیراندازی ، تنیس خاکی ، تیر و کمان ، صخره نوردی و اسکیت از ابتدای تیرماه آغاز گردد .

مجید فخر ذاکری عنوان داشت : علاوه بر رشته های ورزشی فوق مرکزاستعدادیابی برنااندیشان به پشتوانه تخصص و دانش های به روز رسانی شده با سه سرفصل کار آمد ،  که عناوین آن شامل بازی های اصلاحی ، آموزش مهارت های زندگی ، بازی و یادگیری مهارتهای بنیادی حرکتی در خدمت خانواده ها خواهد بود .

معاون ورزشی موسسه پیام افزود :  آموزش در کلیه ی رشته های ورزشی برای علاقمندان به تفکیک جنسیت پسرانه و دخترانه صورت خواهد پذیرفت ولی رشته ی فوتسال بصورت مستثنی فقط برای بانوان خواهد بود که برابر پیش بینی های صورت پذیرفته امیدواریم کلاس های آموزشی برای پسران از شنبه 14 و برای دختران از یک شنبه 15 تیرماه آغاز گردیده  و تا اواسط شهریور ماه به کار خود پایان دهد .

فخر ذاکری پیش شرط های ثبت نام در کلاس های آموزش تابستانی را این چنین بر شمرد  : جهت اطمینان خاطر  خانواده ها از سلامت شرکت کنندگان ، مقرر گردید در بدو ورود از ثبت نام کنندگان آزمون های پایش سلامت و تندرستی با همکاری مرکز برنااندیشان مستقر در موسسه اخذ شود ؛ همچنین جهت پیشگیری از خطرات احتمالی دریافت بیمه ورزشی  شرکت کنندگان در کلاس ها ی آموزش تابستانی از شروط اصلی ثبت نام خواهد بود . 

 

 

 

 

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×