تاریخ انتشار :

پیش ثبت نام کلاس های آموزش تابستانی موسسه پیام از بیست اردیبهشت ماه بصورت غیر حضوری آغاز خواهد شد

 

مجید فخر ذاکری معاون ورزشی موسسه پیام از پیش ثبت نام کلاس های آموزش تابستانی فرزندان بصورت غیر حضوری از بیستم اردیبهشت ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی پیام فخر ذاکری در توضیحات این خبر اعلام کرد: با توجه به اینکه یکی از توقعات اعضا از موسسه و تعهدات ما  تامین آموزش مناسب و با کیفیت در اوقات فراغت فرزندان هست امسال نیز  مانند سنوات گذشته برنامه ریزی لازم جهت برگزاری این کلاسها در دستور کار قرار گرفته تا در صورت عبور از بحران کرونا ویروس و قرارگرفتن در شرایط سلامت و به اصلاح سفید بهداشتی موسسه با آمادگی کامل جهت انجام این رسالت اقدام نماید .

معاون ورزشی موسسه پیام گفت : هر چند هیچ پیش بینی برای پایان این شرایط اعلام و ابلاغ نگردیده ، لکن آینده نگری ایجاب نمود تا مدیران موسسه پیام نسبت به برگزاری کلاسهای تابستانی هم اندیشی نمایند و با رعایت جوانب مختلف این مهم را دستور کار قرار داده و اقدامات لازم در این مقوله را با رعابت نکات بهداشتی و طرح فاصله گذاری اجتماعی بصورت زمان بندی شده بر اساس شرایط موجود انجام دهند . بهمین منظور پیش ثبت نام کلاس های تابستانی از بیستم اردیبهشت ماه بصورت غیرحضوری در سایت موسسه پیام آغاز خواهد گردید که در این مرحله علاقمندان با مراجعه به درگاه الکترونیکی موسسه پیام پس از دریافت راهنمای تکمیل فرم های ثبت نام ، مشاهده رشته ها و زمان بندی برگزاری بر اساس علاقمندی ها و راهنمایی صورت پذیرفته پیش ثبت نام غیر حضوری خواهند نمود . پایان مهلت ثبت نام منوط به پایان تکمیل ظرفیت در هرکدام از رشته های ورزشی است .

فخرذاکری با تاکید بر شرایط فعلی کشور در مقابله با ویروس کرونا عنوان داشت : این ثبت نام به منزله تعهد برگزاری یا حضور در کلاس های تابستانی نیست ، زیرا برگزاری هرگونه فعالیت و اقدام ورزشی صرفا بستگی به تصمیم گیری ستاد عبور از بحران کرونا و ابلاغیه های وزارت ورزش و جوانان است ، لکن موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام با نگاه به آینده اقدامات اولیه را با زمان بندی فرضی پیش خواهد برد و براساس نکات فوق الذکر قطعا تغییراتی در روند برگزاری اتخاذ خواهد شد .

معاون ورزشی موسسه پیام در خصوص این کلاس ها گفت  : کلاس های آموزش تابستانی موسسه پیام امسال در 14 رشته ورزشی برای پسران و 15 رشته ورزشی برای دختران پیش بینی شده است . همچنین پایگاه پایش سلامت و استعداد یابی برنا اندیشان مستقر در موسسه با 4 عنوان آموزشی اعم از بازی های اصلاحی ، بازی و ورزش کودکان ، مهارت های زندگی با رویکرد هنر درمانی و استعداد یابی ورزشی در خدمت علاقمندان می باشند .

وی همچنین عنوان داشت : رویکرد موسسه در مقولات فرهنگی و هنری برای اولین بار معرفی پایگاه های آموزشی  شناخته شده با شرایط ویژه ثبت نام از مجموعه های طرف قرارداد موسسه خواهد بود . همچنین در طول برگزاری دوره های آموزش تابستانی با اعزام سفیران فرهنگی و هنری در کلاس های آموزشی و برگزاری جشن ها و کارگاه های متنوع دانش آموزان با مفاهیم قرآنی ، مذهبی ، اخلاقی ، تربیتی و.. مانوس خواهند شد .   

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×