تاریخ انتشار :

پیام تبریک نوروزی مهندس حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیات مدیره موسسه پیام

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر الیل و النهار  یا محول الحول و االاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

 

مثل لحظه ای که باغ, در ترنم ترانه شکوفا میشود روزگارتان بهـار ، لحظه هایتان پر از شکوفـه باد.

 

سلامی معطر به شکوفه های بهاری و ترنم باران نورزوی تقدیم به اعضا فرهیخته خانواده بزرگ پیام و کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، فرا رسیدن نوروز باستانی را به یکایک عزیران تبریک و شادباش عرض نموده و از کردگار بهار آفرین بهترین ها را برایتان خواهانم .

یکسال دیگر را در کنار هم طی نمودیم ؛ سالی پر از فراز و نشیب ، ثابت کردیم در بحران ها یاور ، در اندوه ها همدم و در شادمانی ها همدل و همراهیم و اکنون نوروز 1399 رو در کنار هم به نظاره نشسته ایم ، نوروزی که دلخواه ترین دعای سفره ی هفت سینش سین تندرستی و سلامتی برای یکان یکان شماست .

در سالی که گذشت موسسه پیام سعی بر آن داشت که همانند گذشته به پشتوانه مشارکت و هم افزایی شما بهترین و با کیفیت ترین خدمات را تقدیم اعضا محترم نماید که امیداوریم برایتان قبول افتاده باشد ، ضعف و نقصان را بر ماببخشایید . سرمشق و سرلوحه خدمات در سال جدید ارائه خدمات نوین ، حرفه ای گرایی در ورزش ،  ایجاد رضایتمندی ، مشتری مداری خواهد بود .

 

لازم میدانم از حمایت های وزیر جوان و سختکوش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، تدابیر اعضا محترم هیأت مدیره  و تلاش کارکنان خدوم موسسه تقدیر و تشکر نموده و ازخداوند متعال در بهاری که عطر ضیافت رجبی و سرور شعبانی ، رنگ بوی نبوی و عطر و روی حسینی دارد صحت سعادت و توفیق را خواستارم 

 

 

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×