تاریخ انتشار :

بازسازی ، تعمیرات و ضدعفونی کلیه اماکن ورزشی موسسه پیام

 

 

با توجه به ابلاغ وزارت ورزش و جوانان مبنی بر تعطیلی کلیه اماکن ، دوره های آموزشی و رویدادهای ورزشی معاون اداری ، مالی  و پشتیبانی موسسه پیام  از آغاز عملیات بازسازی ، بهینه سازی و تعمیرات اماکن ورزشی و رفاهی مجموعه پیام خبر داد .  

 به گزارش روابط عمومی پیام،  دکتر پیمان فکری در خصوص تعطیلی اماکن موسسه اعلام نمود : حسب ابلاغیه وزارت ورزش و جوانان  و تاکیدات وزارت بهداشت به جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا کلیه اماکن ورزشی استان تهران و بالطبع اماکن  موسسه پیام از تاریخ 4/12 تعطیل گردید که با تدابیر صورت پذیرفته از این فرصت جهت تعمیرات ، بازسازی و ضدعفونی اماکن بهره برداری نمودیم .

معان اداری و مالی موسسه پیام گفت : همکاران ما در ایام تعطیلات نوروز اقدام به بازسازی و بهینه سازی اماکن ، تعمیرات اساسی در تجهیزات فنی و نظافت سالیانه می نمایند که امسال با این ابلاغیه اقدامات این چنینی زودتر آغاز و در حال اجرا می باشد .

فکری نقص فنی در تابلوی برق سالن های ورزشی را از دلایل تعمیرات اعلام و عنوان داشت : در بعضی از سالن های ورزشی سیستم برق رسانی دچار اختلالاتی گردیده که نیازمند تعمیرات اساسی بود .

وی افزود : جکوزی مجموعه آبی پیام و بخش هایی از رستوران شماره یک نیز در این بازه زمانی با نظارت واحد فنی و مهندسی موسسه در حال بازسازی و بهینه سازی است که همزمان با بازگشایی اماکن قابل بهره برداری خواهد بود .

ایشان اقدامات موسسه  در خصوص پیشگیری از شیوع ویروس کرونا را ضدعفونی کلیه اماکن اعم از اداری ، ورزشی ، فرهنگی و رفاهی بیان نموده و اضافه نمود : همواره در پایان سال همکاران خدماتی اقدام به شستشو و نظافت اساسی کلیه اماکن موسسه می نمایند که با توجه به شرایط موجود این اقدامات با سمپاشی و ضدعفونی براساس استناداردهای وزرات بهداشت صورت پذیرفته و کلیه اماکن ورزشی موسسه پس از این اقدامات تا اطلاع ثانوی به هیچ وجه پذیرای مراجعین نخواهد بود .

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×