تاریخ انتشار :

تمهیدات پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام

 

حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیأت مدیره موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام ضدعفونی اماکن و تجهیزات ورزشی ، تجهیز کارکنان و کارگران به ادوات بهداشتی و بازدید نوبه ای از اماکن ورزشی و رستوران های موسسه را از اقدامات پیشگیرانه موسسه پیام جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اعلام نمود .

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام  حمید عباسی اذعان داشت : اگر چه تا کنون مورد مشکوکی در اماکن ورزشی و رفاهی این موسسه مشاهده نگردیده است لکن جهت پیشگیری از شیوع بیماری و حفظ بهداشت و سلامت اماکن ، کارکنان و مراجعین محترم موسسه تمهیداتی را با هماهنگی کارگروه سلامت وزارت در دستور کار قرار دادیم تا آرامش خاطر بیشتری برای علاقمندان به فعالیت های ورزشی فراهم گردد .

مدیر عامل موسسه پیام ضدعفونی اماکن وتجهیزات ورزشی با استانداردهای اعلام شده ی بهداشتی را از مهمترین این اقدامات عنوان داشته و اعلام نمود : با ابلاغ بخشنامه ی بهداشتی ، کلیه متصدیان و کارگران اماکن ورزشی و رفاهی موسسه موظف به استفاده از دستکش های یکبار مصرف ، ماسک های بهداشتی و ژل های ضد عفونی گردیده و در طول روز می بایست چند نوبت به ضد عفونی ادوات و تجهیزات بپردازند .

حمید عباسی در خصوص تعطیلی اماکن ورزشی عنوان نمود : تصمیم گیری در خصوص تعطیلی اماکن ورزشی منوط به ابلاغ و دستورالعمل وزارت ورزش و جوانان بوده و موسسه با توجه به ابعاد روانی مسئله خودسر عمل نخواهد کرد و همگام و همسو با سایر اماکن و باشگاه های ورزشی اقدام خواهیم نمود .

مدیرعامل موسسه پیام با اشاره به کاهش 80 درصدی مراجعات در روزهای اخیر عنوان داشت : خوشبختانه حساسیت مردم و فرهنگ سازی مناسب در خصوص زنگ خطر کرونا مراجعین را به رعایت اصول بهداشتی و کاهش ترددهای غیرضروری واداشته که توصیه کارشناسان ورزشی نیز رعایت همین نکات است .

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×