تاریخ انتشار :

پیام تبریک مدیرعامل موسسه پیام، مهندس حمید عباسی بمناسبت روز زن و مادر

 

مهندس حمید عباسی، مدیرعامل و عضو هیأت مدیره موسسه پیام به مناسبت میلاد بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س)، روز زن و مادر، با اهدا گل به بانوان موسسه، این روز را گرامی داشته و به تکریم این مقام والا پرداخت.

پیام حمید عباسی، مدیرعامل موسسه پیام به مناسبت روز زن و مادر:

 تکریم شخصیت زنان، رشد و بالندگی خانواده را به همراه دارد، و این مهم تحقق نمی یابد مگر با توجه بیش از پیش به حقوق بانوان وتلاش برای ایجاد ساختار های لازم به منظور توسعه و پیشرفت ایشان در تمامی فضاهای موجود جامعه ایران عزیز اسلامی.

خوشبختانه در نظام الهی و اعتقادی جمهوری اسلامی ایران با فراهم آمدن محیط های سالم و مناسب آموزشی، اجتماعی و ورزشی، این عزیزان می توانند بدون دغدغه خاطر به فعالیت پرداخته و راه را برای پیشرفت خود در همه زمینه ها هموار نمایند. موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی با تاکید بر این اصول سعی بر آن داشته تا در محیطی با نشاط و ایمن و بر مبنای عدالت اجتماعی زمینه ساز سلامت جسمی و روحی بانوان باشد.

در همین راستا همواره نگاه موسسه پیام برای در اختیار قرار دادن امکانات و زیرساخت های موجود جهت رشد و فعالیت در رشته های مختلف ورزشی به عدالت بوده و سعی در تقسیم آن بصورت مساوی بین آقایان و بانوان داشته است. از این منظر می توان به شرکت بانوان در مسابقات و المپیادها، پا به پای مردان  در رشته های مختلف ورزشی اشاره کرد.

ایجاد بستر های متفاوت بمنظور ارتقای سلامت و افزایش شور و نشاط در جامعه بانوانِ خانواده کارکنان وزارت ارتباطات از دیگر نکاتی است که موسسه پیام در رسیدن به آن گام هایی برداشته، که مصادیق مختلفی دارد و از جمله آنها می توان به برگزاری جلسات آموزشی سبک زندگی به صورت رایگان، برپایی جشن #باخانواده، مسابقات آشپزی و یا برگزاری کلاس های آموزشی مختلف مانند یوگا، والیبال، بسکتبال و.... اشاره نمود.

تشکیل کمیته ورزشی بانوان و تحکیم خانواده با رعایت ساختار موجود نیز از گام های دیگر موسسه بود که نگاه ویژه به جایگاه زن و نقش ایشان در ایجاد و توسعه فرهنگ ورزش در موسسه را خاطر نشان می کند.

این روز را غنیمت شمرده و ضمن تبریک میلاد با سر سعات بانوی ایثار و مهربانی، حضرت فاطمه الزهرا (س)، مقام مادران و زنان ایران زمین، این فرشتگان زمینی را گرامی داشته و از زحمات ایشان تقدیر و تشکر می نماییم . 

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×