تاریخ انتشار :

ورزشکاران وزارت ارتباطات در تکاپوی رقابتهای جشنواره ورزشی دهه فجر

 

سی نهمین دوره مسابقات دهه فجر به همت موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام از تاریخ 21 دی ماه با رقابت های فوتسال آغاز و تا ششم اسفند ماه در 15 رشته برای کارکنان ،  3رشته ویژه مدیران و یک رشته برای فرزندان خانواده ارتباطات ادامه خواهد داشت.

مجید فخر ذاکری معاون ورزشی موسسه پیام با اعلام این خبر در خصوص مسابقات عنوان نمود: جشنواره ورزشی دهه مبارک فجر یکی از قدیمی ترین و بزرگ ترین مسابقات درون سازمانی خانواده بزرگ ارتباطات محسوب می گردد، که هر ساله بمنظور گرامیداشت دهه مبارک فجر و  با هدف ترویج و توسعه فرهنگ ورزش در میان کارکنان وزارت ارتباطات، سازمان ها و شرکت های تابعه و خانواده های ایشان برگزار می شود.

ذاکری رشته های ورزشی موجود در سی نهمین دوره این مسابقات را همانند دوره قبل اعلام کرده و تصریح کرد: از سال گذشته رشته های داژبال و شطرنج به این مسابقات اضافه شده که خوشبختانه با استقبال خوبی نیز مواجه گردیده. انتخاب رشته های ورزشی جشنواره دهه فجر با توجه به بازخورد از حضور سازمان های شرکت کننده در دوره های قبلی، احصا شده و همانند سال گذشته کارکنان در 15 رشته فوتسال، بسکتبال، والیبال، شنا ، بدمینتون، طناب کشی، آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، دارت، فوتبال دستی، شطرنج، تیراندازی، باستانی، جودو و داژبال، مدیران در 3رشته تیراندازی، تنیس روی میز و دارت و فرزندان کارکنان در رشته شنا با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

ایشان در ادامه اضافه نمود: قرعه کشی مسابقات فوتسال، والیبال و بسکتبال بخش آقایان در تاریخ 14 دی ماه با حضور نماینده تیم ها انجام شد و در حال حاضر نیز سی نهمین دوره مسابقات دهه فجر با مسابقات فوتسال از تاریخ 21 دی ماه آغاز و طبق زمانبندی تا تاریخ 6 اسفند ماه با مسابقات بدمینتون بانوان به پایان می رسد.

معاون ورزشی پیام حضور خانوادگی کارکنان در جشنواره ورزشی دهه فجر را از نقاط قوت این مسابقات دانسته و اظهار داشت : این مسابقات جهت حضور کارکنان و خانواده های گرامی ایشان برنامه ریزی شده است که می تواند نقطه قوتی برای پیوند بیشتر خانواده ها با ورزش بوده و در کنار رقابتی سالم اهمیت توجه به سلامت و ورزش نیز در خانواده ها تبیین گردد.

فخر ذاکری با اشاره به برخورد قاطع با متخلفان و کسانی که ضوابط مسابقات را رعایت نمی کنند خاطر نشان کرد: با توجه به تجربه های کسب شده در المپیادها و تورنمنت های گذشته، آیین نامه جامعی در این خصوص تدوین شده و به تمامی سازمان های شرکت کننده در مسابقات ارائه گردیده. در دوره های گذشته مبنای تصمیم گیری کمیته انضباطی بر اساس گزارش داوری بود که امسال، گزارش ناظر بازی، کارشناس های موسسه و مسئولان برگزار کننده نیز به آن اضافه شده و کاملا قاطع و سختگیرانه عمل خواهیم کرد. امیدواریم با برگزاری هرچه بهتر، در این دوره از رقابت ها جلسه کمیته انضباطی برگزار نشود و مسابقاتی به دور از حاشیه داشته باشیم.

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×