تاریخ انتشار :

بازدید رئیس ورزش و جوانان شمال شرق استان تهران از موسسه پیام

 

جعفر زرنگار، رئیس ورزش و جوانان شمال شرق استان تهران طی نشستی با حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیأت مدیره و مجید ذاکری معاون ورزشی موسسه پیام، بمنظور هم افزایی در بهره برداری از امکانات، توانمندی و استعداد های ورزشی به گفت و گو پرداخته و از اماکن ورزشی موسسه پیام بازدید به عمل آوردند.

در این نشست، جعفر زرنگار از خدمات ارائه شده توسط موسسه پیام تقدیر و تشکر نموده و خاطر نشان کرد: موسسه پیام دارای ظرفیت های بالقوه و بالفعل زیادی است که علاوه بر ورزش قهرمانی نقش تاثیرگذاری در ترویج ورزش عمومی و همگانی داشته و با حمایت های سازمان ورزش و جوانان استان تهران می تواند به توسعه و تقویت بیش از پیش آن بپردازد.

زرنگار با اشاره به موفقیت اخیر پیام در کسب مقام برتر در المپیاد استعداد های برتر کشوری عنوان نمود: کسب این افتخار نشان دهنده نقش موثر و عملکرد مطلوب این موسسه در تربیت و پرورش قهرمانان و نخبگان ورزشی بوده و نتیجه تلاش های ایشان را در حوزه ورزش به خوبی نمایان کرد.

ایشان در انتها موسسه پیام را یکی از برترین مجموعه های ورزشی در استان تهران دانسته و گفت: امکانات و زیرساخت های متنوع، مناسب و به روز در رشته های مختلف نشان از یک مجموعه دغدغه مند در حوزه ورزش است. استفاده مطلوب از فضاهای موجود، بهداشت محیطی و نظافت اماکن، مجموعه آبی به روز و بهداشتی، وجود مرکز تخصصی استعداد یابی و استعداد سنجی ورزشی، محیط امن و فضای دلنشین با طبیعت چشم نواز از جمله مزیت های این موسسه به شمار رفته که وجه تمایز آن با سایر موسسات و مجموعه های ورزشی است.

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×