تاریخ انتشار :

برگزاری جلسه مسئولان ورزش بانوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان ها و شرکت های تابعه

 

باتوجه به مسابقات پیش روی جشنواره ورزشی دهه مبارک فجر، جلسه هم اندیشی مسئولان ورزش بانوان وزارت ارتباطات، سازمان ها و شرکت های تابعه در راستای بررسی نواقص و رفع مشکلات در نحوه برگزاری و آیین نامه مسابقات با حضور حمید عباسی، مدیرعامل و عضو هیأت مدیره موسسه پیام برگزار شد.

مهندس عباسی در این نشست با تاکید بر اهمیت ورزش بانوان و الزامات حضورشان در رویدادهای فرهنگی، ورزشی عنوان نمود: سعی ما بر آن است که با برگزاری رویداد های ورزشی همانند مسابقات دهه فجر و حضور بانوان در رشته های مختلف ورزشی، بانوان خانواده ارتباطات نیز هم تراز با آقایان و پا به پای ایشان در فعالیت های ورزشی شرکت داشته و از سطح سلامت و نشاط بالایی برخوردار باشند که این مهم اتفاق نمی افتد مگر با همت و تلاش خود ایشان.

عباسی برگزاری جلسات هم اندیشی را در شناسایی و رفع مشکلات ورزش بانوان بسیار مفید دانسته و تصریح کرد: ارتباط قوی تر مابین مسئولان ورزش بانوان سازمان ها و شرکت ها با یکدیگر و موسسه پیام کمک بسزایی به ما در شناسایی مشکلات و نیاز های بانوان در حوزه ورزش خواهد کرد که امیدوارم با برگزاری منظم این جلسات در هر ماه بتوانیم زمینه ساز پیوند بیشتر مسئولان با یکدیگر و راهگشای حل مشکلات در حوزه ورزش شویم.

در ادامه مجید فخر ذاکری، معاون ورزشی موسسه پیام با ارائه آیین نامه مسابقات دهه فجر مسئولان ورزش بانوان را به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خویش دعوت نموده و اظهار داشت: هیچ گونه محدودیتی برای ارائه انتقادات و پیشنهادات مسئولان وجود ندارد. ما پذیرای تمامی نظرات و پیشنهادات همکاران خود در راستای بهبود برگزاری مسابقات و رویداد های ورزشی هستیم.

همچنین در این جلسه از زحمات مسئولان گذشته بویژه سرکار خانم زهرا شاکرمی تشکر بعمل آمده و سرکار خانم ریحانه عزتی به عنوان مسئول جدید ورزش بانوان موسسه پیام معرفی شد.

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×