تاریخ انتشار :

برندگان مسابقه عکاسی پیام پاییز 2

 

 

برگزیدگان مسابقه پیام پاییز با مجموع 1346 رای انتخاب شدند.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام دومین دوره مسابقه عکاسی پیام پاییز از تاریخ 14 آذر ماه آغاز  شده و تا 30 آذر ادامه داشت. 47 نفر از شرکت کنندگان در این مسابقه حدود 120 اثر ثبت شده از لحظات زیبای پاییزی در محوطه پیام را به روابط عمومی این موسسه ارسال نمودند که در مجموع با 7407 لایک در صفحه اینستای موسسه پیام از این آثار استقبال به عمل آمد.

 

سید حسین دلبری مدیر روابط عمومی موسسه پیام در همین خصوص عنوان نمود: موسسه پیام علاوه بر داشتن پتانسیل ها و زیرساخت های مناسب ورزشی از فضای بسیار زیبا و دلنشین به همراه طبیعتی بی نظیر برخوردار است. ما نیز جهت بهره بردن از این فضا و به تصویر کشیدن جلوه های رنگارنگ پادشاه فصل ها پاییز، بر آن شدیم تا بار دیگر با استفاده از هنر اعضای موسسه پیام لحظات طلایی رنگ پاییز را با دیگر دنبال کنندگان در فضای مجازی به اشتراک گذاشته و با ذوق هنری و لطافت طبع عزیزان شرکت کننده لحظات فراموش نشدنی را در یاد و خاطره ها ماندگار سازیم.

 

دلبری با تحسین چشم نواز بودن آثار ارسالی و هنرمندی عکاسان شرکت کننده در این مسابقه افزود: تمامی افراد شرکت کننده در این مسابقه با نهایت سلیقه و نگاه تیز بین، لحظه های بکر پاییز موسسه پیام را به تصوریر کشیدند اما بر اساس قوانین مسابقه سه نفر از عزیزان با بیشترین لایک گرفته شده به عنوان نفرات برتر شناخته شدند که اسامی آنها به شرح ذیل می باشد:

نفر اول: ساحل خلیلی  با 544 لایک

نفر دوم: رئوف رضوی با 507 لایک

نفر سوم: فهیمه فرح خواه با 295 لایک

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×