تاریخ انتشار :

موسسه فرهنگی ورزشی رفاهی پیام به استقبال سی و نهمین دوره مسابقات ورزشی دهه مبارک فجر می رود.

 

مسئولان ورزش وزارت ارتباطات، سازمانها و شرکتهای تابعه برگزاری مسابقات ورزشی گرامیداشت دهه مبارک فجر در سه سطح مدیران، کارکنان و فرزندان را در یکصد وسی و هشتمین جلسه هم اندیشی به میزبانی موسسه پیام تصویب کردند.

در این جلسه مجید فخر ذاکری، معاون ورزشی موسسه پیام ضمن ارائه گزارشی از برگزاری مسابقات المپیاد مدیران در خصوص مسابقات دهه فجر عنوان داشت: مسابقات ورزشی گرامیداشت دهه فجر که هر ساله به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می گردد یکی از مهم ترین و قدیمی ترین رویداد های ورزشی است که در سطح کارکنان خانواده بزرگ ارتباطات برگزار و مورد استقبال قرار می گیرد.

ایشان در ادامه مسئولان ورزش سازمان ها و شرکت های تابعه را به بررسی نقاط قوت و ضعف آیین نامه این مسابقات دعوت نموده و خواستار همفکری و ارائه نقطه نظرات ایشان در این خصوص شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام پس از جمع بندی نقطه نظرات ارائه شده توسط حاضرین، این مسابقات از تاریخ 21 دی ماه در سه سطح مدیران، کارکنان و فرزندان کارکنان در دو بخش آقایان و بانوان آغاز می شود.

کارکنان شرکت کننده در این دوره از مسابقات همانند دوره گذشته در 15 رشته فوتسال، بسکتبال، والیبال، شنا ، بدمینتون، طناب کشی، آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، دارت، فوتبال دستی، شطرنج، تیراندازی، باستانی، جودو و داژبال با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

مدیران در بخش آقایان در رشته های تیراندازی و تنیس روی میز و در بخش بانوان در رشته های دارت و تیراندازی می توانند شانس خود را برای بدست آوردن مدال امتحان نمایند. رشته شنا نیز برای رقابت جذاب فرزندان کارکنان در نظر گرفته شده است.

مسابقات دهه فجر سال گذشته با حضور 1331 ورزشکار از 11 شرکت  و سازمان در سه رده مدیران، کارکنان و فرزندان کارکنان برگزار شد.

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×