تاریخ انتشار :

پایان رقابت های ورزشی سومین المپیاد ورزشی مدیران

 

سومین دوره المپیاد ورزشی مدیران با حضور ورزشکاران و مسئولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان ها و شرکت های تابعه در موسسه پیام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام سومین دوره رقابت های ورزشی المپیاد مدیران با شرکت حدود 100 ورزشکار از مدیران حوزه ارتباطات در رشته های فوتسال، تنیس روی میز، شنا و تیراندازی با تفنگ و تپانچه برگزار شد.

این دوره از رقابت ها با مسابقات مقدماتی فوتسال در انتهای مهر ماه آغاز و امروز با رقابتی فشرده بین ورزشکاران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت ارتباطات زیرساخت، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، سازمان فناوری اطلاعات، پژوهشگاه فضایی، پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و پست بانک به کار خود خاتمه داد.

در مجموع امتیازهای کسب شده شرکت ارتباطات زیرساخت جام قهرمانی را از آن خود کرده و تیم های وزارت ارتباطات و پژوهشگاه فضایی به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

مراسم اختتامیه المپیاد ورزشی مدیران با قرائت پیام وزیر توسط مهندس راسخ، رئیس هیأت مدیره موسسه پیام شروع گردید که در ادامه مهندس حمید عباسی، مدیر عامل و عضو هیأت مدیره موسسه پیام در خصوص این رقابتها عنوان نمود: هدف اصلی برگزاری این گونه المپیاد ها ایجاد همدلی میان مدیران، افزایش نشاط و اشاعه فرهنگ ورزش و تندرستی میان کارکنان وزارت ارتباطات است.

مهندس عباسی در ادامه با ارائه گزارشی از عملکرد و فعالیت های موسسه پیام در سال 98 عنوان داشت: موسسه پیام برای مقوله های مختلف فرهنگی، اجتماعی و هنری برنامه ریزی های مدون انجام داده است که از جمله آنها می توان به برگزاری مسابقه پدران و پسران، مادران و دختران، جشنواره شعر رضوی، مسابقه عکاسی پیام پاییز که هم اکنون در حال برگزاری است اشاره نمود.

رشد 14 درصدی مجموعه های خدمات دهنده به پیام، توسعه و بهسازی اماکن موسسه، نگاه حرفه ای به ورزشی های تیمی و مسابقات دهه فجر از دیگر محور های سخنرانی ایشان بود.

مدیرعامل موسسه پیام استفاده از اماکن و منابع موجود موسسه پیام در راستای کاهش هزینه های مسابقات را از اصول برگزاری سومین المپیاد مدیران دانست و گفت: موسسه پیام همواره در برگزاری مسابقات سعی برآن داشته است با مدیریت هزینه ها و بهره گیری از پتانسیل های موجود در وزارت ارتباطات کمترین هزینه را در برگزاری ها صرف نماید.

در انتهای مراسم با حضور مهندس فلاح جوشقانی معاون محترم وزیر و مدیرعامل سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، مهندس فتاحی معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، مهندس راسخ ریاست هیات مدیره، مهندس وصلی عضو هیات مدیره و حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیات مدیره پیام از برگزیدگان به شرح ذیل  تقدیر بعمل آمد:

 

سومین دوره المپیاد ورزشی مدیران

 

 

رشته

مقام اول

مقام دوم

مقام سوم

شنا کرال سینه تا 45 سال

محمد گودرزی

شرکت ارتباطات زیرساخت

محمد مهدی شیخ الاسلام

شرکت ارتباطات زیرساخت

رضا لک

پژوهشگاه فضایی

شنا کرال سینه 46 سال به بالا

کیوان معظمی

شرکت ارتباطات زیرساخت

سید حمید مصطفوی

پژوهشگاه فضایی ایران

محمد اسماعیل جمشیدی

شرکت ارتباطات زیرساخت

شنا قورباغه 46 سال به بالا

حسین حمیدی پور

وزارت ارتباطات

ولی الله مرادی

سازمان تنظیم مقررات

احمد نصیری فر

وزارت ارتباطات

تنیس روی میز

میکائیل پناهی

شرکت ارتباطات زیرساخت

بابک افروز

شرکت پست

امید رجبی

سازمان تنظیم مقررات

تیراندازی با تپانچه

حسن احمدوند

شرکت ارتباطات زیرساخت

احمد جان بزرگی

شرکت پست

غلامرضا خاکسار

سازمان تنظیم مقررات

تیراندازی با تفنگ

مجید خباز

وزارت ارتباطات

ناصر غلامی

وزارت ارتباطات

اکبر کرمی

شرکت ارتباطات زیرساخت

فوتسال

شرکت ارتباطات زیرساخت

پست بانک

پژوهشگاه فضایی ایران

شرکت های و سازمان های برتر در مجموع امتیازات

شرکت ارتباطات زیرساخت

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

پژوهشگاه فضایی ایران

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×