تاریخ انتشار :

اولین دوره مسابقات والیبال جام شهدا با قهرمانی تیم زیرساخت به پایان رسید

 

آیین اختتامیه اولین دوره مسابقات والیبال جام شهدا عصر امروز با حضور مهندس عباسی، مدیرعامل و عضو هیأت مدیره موسسه پیام، مهندس کشاورز، عضو هیأت مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت، تقی محمدی، معاون توسعه منابع شرکت ارتباطات زیرساخت، عبدالرضا بهادری فر، مدیر اداره کل منابع انسانی و اداری پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، و مدیران موسسه پیام در سالن شهید نصراللهی موسسه پیام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام تیم ارتباطات زیرساخت توانست با سه برد متوالی و پشت سر گذاشتن حریفان خود، با قاطعیت کاپ قهرمانی را بالای سر ببرد. تیم های پژوهشگاه ارتباطات و پست بانک نیز به ترتیب در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

حمید عباسی، مدیرعامل عضو هیأت مدیره موسسه پیام طی سخنانی در این مراسم عنوان داشت: جام شهدا یکی از جام های معتبر و با پیشنه 37 ساله می باشد که در سالهای گذشته در رشته فوتبال برگزار می گردید. امسال با بررسی های صورت پذیرفته و با توجه به امکانات و پتانسیل های موجود تصمیم بر آن گرفته شد تا با هدف توسعه فرهنگ ورزش در ابعاد مختلف و توجه بیشتر به سایر رشته های ورزشی این جام در رشته والیبال برگزار شود.

عباسی در ادامه با ارائه گزارشی در خصوص تورنومنت های برگزار شده و مسابقات پیش رو موسسه پیام اظهار داشت: ایجاد پویایی و نشاط همچنین ترویج تندرستی و ارتقا آن در خانواده بزرگ ارتباطات از رسالت های موسسه پیام است که با برگزاری این رویداد های ورزشی سعی داریم قسمتی از این رسالت بزرگ را به سرانجام برسانیم.

مدیرعامل موسسه پیام با اشاره به برگزاری مسابقات مقدماتی فوتسال المپیاد مدیران افزود: المپیاد ورزشی مدیران نیز یکی از رویداد های ورزشی مهم خانواده ارتباطات است که سومین دوره آن در رشته فوتسال، شنا، تیراندازی و تنیس روی میز از ششم تا هشتم آذر ماه در مشهد مقدس برگزار خواد شد و مسابقات مقدماتی فوتسال این رقابت ها از تاریخ 30 مهر ماه آغاز شده است.

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×