تاریخ انتشار :

بازدید مقام عالی وزارت از طرح های جدید ورزشی پیام

دکتر واعظی در بازدید از طرح های جدید شامل زمین های تنیس ، فوتبال و ... از تلاش و ممارست مدیرعامل ، هیئت مدیره و دیگر دست اندرکاران در خلق چنین امکانی قدردانی  کرد . وزیر ارتباطات ایجاد چنین مجموعه های را ضروری دانست و  گفت : چنین محیط های ورزشی تضمین سلامت و نشاط همکاران است . 

وزیر ارتباطات با اشاره به اهمیت سلامت و شادابی همکاران و تاثیر آن بر راندمان کاری  گفت :  به همین منظور  همه جانبه از چنین طرح های حمایت می کنیم .

درادامه مدیر عامل پیام مجموعه های آماده بهره برداری را به تفکیک تشریح و از حمایت های مقام عالی وزارت در مدت طراحی ، اجرا و ساخت قدردانی کرد . مهندس عباسی گفت : در مدت کم اما باتلاش شبانه روزی  همه همکاران ،  امروز شاهد فضای ورزشی منحصر به فرد هستیم که در کشور بی نظیر است .

مدیر عامل پیام امکانات و تجهیزات بکار برده دراین مجموعه را برابر با استاندارهای جهانی دانست و گفت : هدف ما بنابر شعار ما ، خدمت رسانی شایسته و مناسب به همکاران و اعضا است و تا اخرین لحظه از هر خدمتی فروگذار نخواهیم بود. 

مهندس محتشمی رئیس هیئت مدیره نیز گفت : به لطف خداوند و تلاش همکاران و حمایت مقام عالی وزارت هم اکنون امکان ارائه کلیه رشته های ورزشی در موسسه پیام فراهم شده است . 

مهندس محتشمی گفت : یکی از افتخارات این مجموعه خدمت رسانی رایگان به جانبازان عزیز است و بابت این اقدام  نیز به خود می بالیم . 

دراین بازدید معاونین وزیر ، هیئت مدیره  ومدیران وزارت ، دکتر واعظی را همراهی می کردند . 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×