تاریخ انتشار :

ورزش صبحگاهی کارکنان وزارت ارتباطات بمناسبت هفته تربیت بدنی

 

 

به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی، ورزش صبحگاهی کارکنان وزارت ارتباطات با حضور اکبر مالکی، بنیان گذار ورش سلامتی و آمادگی جسمانی ایران در ورزشگاه شهید اینانلو موسسه پیام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام این مراسم با حضور مدیران موسسه پیام و کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات صبح امروز 29 مهر 98 برگزار شد.

در ابتدای مراسم اکبر مالکی، کارشناس خبره حوزه ورزش پس از دقایقی صحبت در خصوص علم ورزش و نقش آن در سلامت و بهداشت فردی و اجتماعی به انجام حرکات ورزشی و کششی پرداخت و ورزشکاران شرکت کننده را با خود همراه کرد.

حمید عباسی، مدیرعامل و عضو هیأت مدیره پیام نیز با شرکت در این مراسم، ضمن تبریک و گرامیداشت هفته تربیت بدنی از استقبال کارکنان و حضور ایشان در مراسم ورزش صبحگاهی ابراز خرسندی نمود و از تداوم آن در هفته های آتی خبر داد.

انجام حرکات نمایشی توسط گروه پارکور کار و قرعه کشی جهت تقدیر از شرکت کنندگان از دیگر برنامه های اجرا شده در این مراسم بود.

گفتنی است مراسم ورزش صبحگاهی ویژه بانوان، با هدایت مربی مجرب آمادگی جسمانی، خانم قلعه نوی فردا 30 مهرماه در زمین چمن ورزشگاه شهید اینانلو برگزار خواهد شد.

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×