تاریخ انتشار :

آیین نامه المپیاد مدیران و جام شهدا زیر نگاه مسئولان ورزش

 
یکصدو سی هفتمین جلسه مسئولان ورزش وزارت ارتباطات، سازمان ها و شرکت های تابعه با موضوع المپیاد مدیران و مسابقات جام شهدا برگزار شد.
مجید فخر ذاکری، معاون ورزشی موسسه پیام ضمن گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش، برپایی المپیادها و مسابقات ورزشی را نقطه عطف فعالیت های موسسه در راستای ترویج فرهنگ تندرستی و اشاعه ورزش دانسته و اعضای حاضر را به هم اندیشی در خصوص برگزاری سومین المپیاد مدیران و جام شهدا در قالب بررسی و تدوین آیین نامه دعوت نمود.
در تشریک مساعی مسئولان ورزش مقرر گردید سومین دوره المپیاد مدیران در رشته های شنا، تنیس روی میز، تیراندازی و فوتسال در مشهد مقدس برگزار گردد.
به گزارش روابط عمومی پیام سوت آغاز المپیاد با برگزاری دوره مقدماتی مسابقات فوتسال از تاریخ 29 مهرماه در موسسه پیام به صدا در خواهد آمد. فینال و رده بندی این رشته همزمان با رقابت ورزشکاران در سایر رشته ها از تاریخ 29 آبان ماه در مشهد مقدس برگزار می گردد.
از دیگر مباحث مطروحه در این جلسه بررسی آیین نامه اولین دوره مسابقات والیبال جام شهدا توسط مسئولان ورزش بود. این دوره از مسابقات در سطح کارمندان وزارت ارتباطات، سازمان ها و شرکت های تابعه از تاریخ 29 مهرماه در موسسه پیام آغاز خواهد شد.
معاون ورزشی پیام در خصوص انتخاب رشته والیبال در این مسابقات توضیح داد: هرساله مسابقات جام شهدا در رشته فوتبال برگزار می شد. امسال با بررسی های انجام شده با هدف پرداختن به سایر رشته های ورزشی و براساس امکانات و پتانسیل های موجود، برای اولین بار جام شهدا در رشته والیبال برگزار می شود.
گفتنی است در انتهای جلسه با حضور مهندس حمید عباسی، مدیرعامل و عضو هیأت مدیره موسسه پیام با اهدا لوح سپاس از تلاش های مسئولین ورزش تقدیر بعمل آمد.

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×