تاریخ انتشار :

فانکشنال ترینینگ و ایروبیک در آب، تازه واردهای موسسه پیام

 

معاون ورزشی موسسه پیام از اضافه شدن دو رشته جدید به جمع رشته های ورزشی موجود و برگزاری جام شهدا در رشته والیبال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام، مجید فخر ذاکری معاون ورزشی موسسه پیام با اعلام این خبر عنوان کرد: موسسه پیام در راستای گسترش و توسعه رشته های ورزشی موجود رشته های "فانکشنال ترینینگ" و "ایروبیک در آب" را مختص بانوان به جمع رشته های دیگر اضافه کرد.

 ایشان دلیل انتخاب این دو رشته برای بانوان را اهمیت سلامت آنها در خانواده دانست و گفت: یقینا بانوان به عنوان مادر و همسر در خانواده نقش مهمی ایفا می کنند که سلامت ایشان، تضمین سلامت خانواده و به تبع آن جامعه است. علاوه بر این، گستره انتخاب آقایان در رشته های ورزشی بیشتر از بانوان می باشد و محدودیتی برای انتخاب رشته های مختلف ورزشی را ندارند؛ از این رو این دور رشته در حال حاضر برای بانوان در نظر گرفته شده است.

ذاکری با اشاره به فراوانی رشته های جدید و فراگیر شدن آن بین افراد گفت : امروزه در حال مشاهده تغییرات فراوان در رشته های ورزشی و ایجاد رشته های جدید و متفاوت هستیم. ما نیز با این موج همراهیم و پذیرای پیشنهاد ها  و نظرات اعضا در خصوص افزودن این رشته ها به مجموعه خواهیم بود و بعد از بررسی پیشنهادها در صورت وجود زیرساخت های لازم حتما آن را عملی خواهیم کرد. البته معضل اصلی، محدود بودن اماکن ورزشی در موسسه و فراوان بودن شرکت ها و سازمان های درخواست کننده است.

معاون ورزشی پیام از تغییر نکردن هزینه کلاس های پاییزی موسسه پیام برای کارمندان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان ها و شرکت های تابعه خبر داد و اضافه کرد: امسال نیز همانند سالهای گذشته کلاس های پاییزی در 7 رشته برای پسران (بسکتبال، والیبال، شنا، فوتبال، کاراته، تکواندو و پینگ پنگ) و 6 رشته (بسکتبال، والیبال، ژیمناستیک، شنا، کاراته، تکواندو) برای دختران برگزار می شود که موسسه پیام در جهت رفاه حال کارمندان خانواده ارتباطات هیج گونه تغییری در شهریه کلاس ها نسبت به تابستان نداشته و برای دیگر اعضا با حداقل افزایش ممکن، برگزار خواهد شد.

برگزاری جام شهدا در رشته والیبال از دیگر خبر های مجید فخر ذاکری به علاقه مندان به این رشته بود که در خصوص آن گفت:

همه ساله جام شهدا در رشته فوتسال برگزار می شد. امسال با صحبت های انجام گرفته، تصمیم بر آن شد که جام شهدا در رشته های متفاوت مانند پینگ پنگ، شنا، والیبال و.... برگزار شود که رشته والیبال برای امسال انتخاب گردید و البته با توجه به بازخورد و استقبال از این رشته در سال های آینده نیز می توان این جام را در رشته های مختلف برگزار کرد.

معاون ورزشی پیام در انتها نوید برگزاری المپیاد ورزشی مدیران و گل گشت خانوادگی به مناسبت هفته تربیت بدنی به اعضای خانواده بزرگ ارتباطات را داد.

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×