تاریخ انتشار :

اختتامیه کلاس های ورزشی تابستانی موسسه پیام

 

 

آیین اختتامیه کلاس های تابستانی موسسه پیام در رشته های مختلف ورزشی برگزاری گردید.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام در این مراسم که به صورت مجزا در رشته های مختلف ورزشی برای بانوان و آقایان برگزار شد گزارش عملکرد مربیان و مباحث تدریس شده به فرزندان در طول دوره آموزشی بررسی و به سمع و نظر والدین رسید.

مجید فخر ذاکری، معاون ورزشی موسسه پیام با حضور در این مراسم در خصوص کلاسهای برگزار شده گفت: آموزش و پرورش فرزندان در زمینه های مختلف، یکی از سخت ترین اموری است که با آن سرکار داریم؛ از همین رو موسسه پیام این وظیفه را هرسال سنگین تر از گذشته بر دوش خود احساس کرده و تمام توان و تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات به فرزندان و خانواده ها کرده است. حضور و استقبال حدود 2000 نفر در این کلاس ها نشان از آن دارد که در انجام وظیفه خود در حیطه آموزش موفق بوده ایم.

ایشان، ارائه گزارش نحوه عملکرد مربیان و اطلاع از میزان آموزش فرزندان را از حقوق طبیعی والدین ذکر کرده و اظهار داشت : یکی از اهداف برگزاری مراسم اختتامیه پایش عملکرد مربیان توسط خانواده ها و آگاهی ایشان از سطح آموزش در کلاس های برگزار شده بود. موسسه پیام هرساله سعی در انتخاب بهترین مربی ها از لحاظ اخلاقی و فنی را دارد که بهترین میزان برای سنجش این دو فاکتور مهم فرزندان و خانواده ها هستند.

معاون ورزشی موسسه پیام کشف استعداد های برتر رشته های مختلف ورزشی را از مهمترین خروجی های این کلاس ها دانست و افزود : البته که ایجاد یک محیط امن همراه با آرامش و آسودگی خیال برای سپری کردن اوغات فراقت فرزندان از اهداف و وظایف اصلی موسسه پیام است اما در کنار آن آموزش فرزندان و کشف استعداد های نخبه نیز اهمیت بالایی دارد که خداراشکر امسال نیز همانند گذشته افراد با استعداد زیادی توسط مربیان در رشته های مختلف ورزشی شناسایی و هدایت شده اند.

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×