تاریخ انتشار :

رویداد فرهنگی #با خانواده در موسسه پیام

 

 

 

مشارکت موسسه فرهنگی، ورزشی و رفاهی پیام و امور بانوان و خانواده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در برگزاری اولین رویداد فرهنگی با عنوان "# با خانواده"

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام این رویداد فرهنگی عصر 17 مرداد 98 با هدف ایجاد شور و نشاط بیشتر و تحکیم بنیان خانواده بین کارکنان وزارت ارتباطات، سازمان ها و شرکت های تابعه همچنین ترویج بازی های ورزشی و غیر دیجیتال بین خانوادها به میزبانی موسسه پیام برگزار شد.

اجرای برنامه های مفرح و سرگرم کننده، اعم از برگزاری مسابقات ورزشی دال پلان، دارت، شوتبال، لی لی، فوتبال دستی، بازی های فکری و رومیزی، برپایی ایستگاه گریم کودکان و ایستگاه تندرسی از جمله مهمترین بخش های تشکیل دهنده این رویداد فرهنگی، ورزشی بود.

 

حمید عباسی، عضو هیأت مدیره و مدیرعامل موسسه پیام با حضور در این رویداد خانوادگی، حوزه ورزش و فعالیت های ورزشی را بهترین فرصت برای در کنار هم بودن خانواده ها دانست و اظهار داشت: یکی از رسالت ها و  سیاست گذاری های موسسه در چند سال اخیر گرد هم آوردن خانواده ها در کنار یکدیگر بوده است که با برپایی مسابقات و همایش های مختلف مانند مسابقات "مادر و دختر" و "پدر و پسر" سعی کردیم شرایطی را ایجاد کنیم تا خانواده ها مدت بیشتری را در کنار هم سپری نمایند.

ایشان در ادامه افزود : بعد از طرح موضوع #با خانواده توسط وزیر محترم ارتباطات و احساس مسئولیت بیشتر در این حوزه با برپایی این فستیوال تلاشمان بر این بود که علاوه بر دور کردن خانواده ها از فضای مجازی  ایشان را با فعالیت های ورزشی و بازی های فکری بیشتر آشنا کرده و اوقات خوشی را برایشان در کنار خانواده ایجاد نماییم.

حانیه سامعی، مشاور وزیر در امور بانوان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات طی مصاحبه ای با خبرنگار واحد خبر موسسه پیام در خصوص برگزاری این مراسم گفت: برگزاری این رویداد را وام دار فرهنگ سازی جناب آقای آذری جهرمی وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات در فضای مجازی هستیم . ما نیز سعی کردیم در ادامه این جریان شکل گرفته را عملی سازیم و خانواده را برای در کنار هم بودن تشویق نماییم.

حانیه سامعی استقبال خانواده ها از این فستیوال را بیشتر از حد انتظار خوانده و عنوان کرد: استقبال پرشور خانواده ها از این رویداد نشان دهنده دغدغه مند بودن تمامی افراد برای پرداختن به موضوع مهم خانواده است.

ایشان در ادامه افزود: سعی مان بر آن است که این رویداد را به صورت متداوم و در فصول مختلف در طول سال برگزار نماییم.

مشاور امور بانوان وزارت ارتباطات در پاسخ به این سوال خبرنگار که خانواده را در یک جمله تعریف کنید گفت: خانواده اولین و مهم ترین نهاد اجتماعی است که در آن عضو می شویم و این بسیار مهم است که در این نهاد چگونه شخصیتمان شکل می گیرد.

دکتر مرتضی براری، معاون وزیر و رئیس سازمان فضایی ایران و مهندس حسین فلاح جوشقانی، معاون وزیر و رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از مهمانان ویژه این رویداد فرهنگی بودند.

آیین اختتامیه این رویداد با اجرای برنامه های مفرح و قرعه کشی برگزار شد که به احترام ایام شهادت امام باقر (ع) با اقامه اذان مغرب به کار خود خاتمه داد.

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×