تاریخ انتشار :

با خانواده در کنار پیام

 

 

موسسه پیام با توجه به اهمیت موضوع خانواده در سیاست گذاری های خود و در راستای ارتقای توانایی های بانوان در شیوه های موفق مدیریت زندگی، اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی رایگان "سبک زندگی" نموده است.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام محمد رضا ناطقی، مدیر فرهنگی موسسه با اعلام این خبر گفت : بانوان به عنوان راس هرم در خانواده از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند از این رو با توجه به رویکرد موسسه پیام و ارتقاء آگاهی و سطح دانش بانوان در خصوص مهارت های  زندگی همچنین پرکردن اوقات فراغت ایشان مابین برگزاری کلاس های تابستان فرزندان، این کارگاه آموزشی دائر گردید.

ناطقی با اشاره به اهمیت انتخاب موضوعات جهت تدریس و کیفیت اساتید و مدرسان تصریح کرد: کارگاه های آموزشی با همکاری مرکز تخصصی استعداد سنجی و پایش تندرستی برنا اندیشان و تدریس اساتید مجرب حوزه سلامت و روانشناسی انجام می شود. انتخاب موضوعات نیز بر اساس علم روز و مطالب کاربردی زندگی روزمره در روزهای دوشنبه با عنوان "اصلاح عادت های غلط زندگی"   و روزهای سه شنبه با عنوان "روانشناسی کودکان" انتخاب شده است.

مدیر فرهنگی موسسه پیام میزان استقبال بانوان از این کلاس ها را دلیل اصلی تداوم برگزاری این کارگاه دانسته و افزود: میزان استقبال از برگزاری چنین کارگاه هایی ما را برآن می دارد که این کلاس ها را به صورت شناور با توجه به علایق وسلایق شرکت کنندگان بر اساس موضوعات و زمان برگزاری برپا نماییم.

بر اساس این گزارش کارگاه آموزشی سبک زندگی در حال حاضر روز های دوشنبه و سه شنبه از ساعت 10:00 الی 10:45  در خیابان طراوت موسسه پیام برگزار می شود.

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×