تاریخ انتشار :

نظارت موسسه پیام بر عملکرد مربیان کلاس های آموزشی تابستانی

 

حمید عباسی، مدیرعامل و عضو هیأت مدیره موسسه پیام به همراه مدیران این مجموعه طی بازدیدی از کلاس های آموزشی فصل تابستان، روند آموزش های مربیان را مورد ارزیابی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام، مهندس عباسی در این بازدید در خصوص وضعیت کمی و کیفی این کلاس ها عنوان نمود: امسال نیز مانند هرسال کلاس های آموزشی فصل تابستان با استقبال خوبی از طرف کارکنان وزارت ارتباطات، سازمان ها و شرکت های تابعه رو به رو شد. حدود 1100 نفر از فرزندان پسر و 800 نفر از فرزندان دختر در این کلاس ها ثبت نام کرده و تحت آموزش می باشند که رشته فوتبال با 272 ثبت نام کننده بیشترین میزان استقبال را به خود اختصاص داده است.

ایشان در ادامه افزود: با توجه به بازدید به عمل آمده مربیان نیز بر اساس سرفصل های تعیین شده و چارچوب های معین آموزش های خود را به فرزندان ارائه می دهند.

مهندس حمید عباسی افتتاح آکادمی فوتبال پرسپولیس با مربیان  برجسته و مجرب را از جمله اقدامات صورت پذیرفته برای حرفه ای تر شدن و جلب رضایت علاقه مندان به این ورزش پرطرفدار همزمان با کلاس های تابستانی عنوان نمود.

وی اظهار داشت:  علاوه بر کلاس های ورزشی، برگزاری کلاس های فرهنگی اعم از طراحی و چرتکه برای اولین بار در مجموعه آموزش های تابستانی قرار گرفت که با استقبال بسیار خوبی روبه رو شد.

حمید عباسی برگزاری کلاس های فرهنگی و کارگاه آموزشی برای مادران را از دیگر ویژگی های کلاس های تابستان امسال خواند و تصریح کرد: موضوع خانواده و ایجاد محیط امن و آرام برای ایشان، یکی از دغدغه های همیشگی موسسه پیام بوده و هست. در همین راستا این موسسه با همکاری مرکز برنا اندیشان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی "سبک زندگی" کرده است تا مادران بتوانند از زمان خالی ما بین کلاس ها به بهترین شکل استفاده نمایند.

مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام، بهره‌گیری ورزش آموزان از بیمه ورزشی را از دیگر الزامات ثبت نام در این دوره های آموزشی بیان کرده و گفت: به جهت پیشگیری از خسارات و صدمات امسال ارائه بیمه نامه ورزشی حین ثبت نام یکی از وجوه تمایز این دوره از کلاس های اوقات فراغت بود.

کلاس های تابستانی امسال در 15 رشته برای پسران و 16 رشته برای دختران از ابتدای تیر ماه آغاز و تا نیمه اول شهریور ادامه دارد.

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×