تاریخ انتشار :

وزیر ارتباطات در سه شنبه های بدون خودرو پا به رکاب شد

 

 

صبح امروز محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پویش سه شنبه های بدون خودرو با دعوت پیروز حناچی شهردار تهران، 11 ایستگاه دوچرخه سواری هوشمند در پایتخت را با رکاب زدن افتتاح کردند.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام، آذری جهرمی استفاده از دوچرخه به عنوان وسیله نقلیه برای جابجایی را علاوه بر انجام یک فعالیت ورزشی اقدامی موثر در بهبود سبک زندگی شهری دانست و افزود: اهتمام شهرداری برای ایجاد زیرساخت های لازم بمنظور استفاده هموطنان از این وسیله نقلیه کمک موثری به حفظ محیط زیست و سلامتی هموطنان دارد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به این سوال خبرنگاران در خصوص دعوت از سه نفر از افراد به این پویش گفت: امر ورزش و به تبع آن دوچرخه سواری موضوعی است که باید در خانواده ها نهادینه شود، به همین علت من علاوه بر دعوت آقایان امیرحاتمی، وزیر دفاع و سورنا ستاری، معاون علمی رئیس جمهور،  پدر همسرم را به این پویش دعوت می کنم.

سامانه دوچرخه های اشتراکی هوشمند با عنوان "بیدود" از سال گذشته در پایتخت راه اندازی شده است که علاقه‌مندان می توانند پس از دانلود این نرم افزار از تار نمای bdood.ir از خدمات آن بهره مند شوند.

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×