تاریخ انتشار :

هم اندیشی مدیرعامل موسسه پیام و مشاور وزیر در امور بانوان جهت ارتقا سلامت خانواده بزرگ ارتباطات

 

 

حانیه سامعی، مشاور وزیر در امور بانوان ضمن بازدید از مجموعه ها و امکانات ورزشی موسسه پیام طی جلسه ای با حمیدعباسی مدیرعامل و عضو هیأت مدیره موسسه پیام به تشریک مساعی در زمینه  ارتقاء سلامت خانواده و بانوان پرداختند.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام حمید عباسی در این دیدار با اشاره به ظرفیت های سخت افزاری و نرم افزاری موسسه پیام در حوزه سلامت تصریح کرد: موسسه پیام با امکانات موجود و حداکثر توان خود سعی دارد از نگرانی های مدیران و مسئولان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان ها و شرکت های تابعه در زمینه سلامت کارکنان بکاهد، که تا کنون نیز به گفته‌ی کارشناسان این حوزه به حد مطلوبی از رضایتمندی دست یافته است.

عباسی در ادامه افزود: یکی دیگر از دغدغه های این موسسه مسئله ورزش بانوان و رسیدگی به امور سلامت خانواده می باشد که با کمک شایان مرکز پایش سلامت و استعداد سنجی برنا اندیشان در این خصوص نیز گام های بزرگی برداشته شده است.

 در ادامه این نشست حانیه سامعی ضمن ابراز خرسندی از نحوه ارائه خدمات، کیفیت مطلوب امکانات و زیرساخت های موجود در موسسه گفت: امکانات موجود در موسسه پیام و وجود محیط آرام‌بخش با ظرفیت های طبیعی و چشم نواز این مجموعه، پتانسیل بالایی برای رشد و ارتقا وضعیت سلامت کارکنان و خانواده ایشان می باشد.

مشاور امور بانوان و  خانواده وزارت ارتباطات، مرکز پایش سلامت و استعداد سنجی را یکی از نقاط قوت موسسه پیام دانسته و اظهار داشت: استفاده از کارشناسان مجرب و افراد متخصص در این مرکز به همراه لوازم و امکانات پیشرفته و تخصصی فضای قابل اعتمادی ایجاد کرده است تا نگرانی های موجود در خصوص سلامت و سبک زندگی سالم از کارکنان و خانواده های ایشان برطرف شود.

وی افزود: گام برداشتن در حوزه توانمند سازی خانواده ها در تمامی ابعاد، با همکاری موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام که پیشگام ارائه خدمات ورزشی، مفرح و سالم در مجموعه ی وزارت ارتباطات، سازمان ها و شرکتهای تابعه است یکی از اتفاقات خوش یمنی است که امیدواریم در آینده نزدیک و بیشتر از گذشته از آن بهره وری نماییم.


کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×