تاریخ انتشار :

تاسیس مدرسه حرفه ای فوتبال پرسپولیس در موسسه پیام

 

با تصویب هیأت مدیره موسسه پیام مدرسه حرفه ای فوتبال پرسپولیس با همکاری باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در این موسسه فعالیت خود را آغاز می کند.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیأت مدیره موسسه پیام، با اعلام این خبر گفت: با توجه به گام نهادن موسسه پیام در مسیر آموزش حرفه ای رشته های ورزشی مانند فوتبال، والیبال، بسکتبال و ... بر آن شدیم که در راستای تقویت تیم های پایه و ارائه خدمات تخصصی به ورزشکاران و اعضا، مدرسه فوتبال پرسپولیس را با مدیریت یکی از بزرگان فوتبال پرسپولیس و مربی اسبق تیم ملی جوانان،کورش برمک، افتتاح نماییم.

مهندس حمید عباسی علت همکاری با این مدرسه فوتبال را سابقه درخشان و حرفه ای گرایی در آموزش عنوان کرده و افزود: تمام زیر ساخت ها، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری لازم برای پروش استعداد ها در رشته فوتبال را مهیا ساخته ایم. هدف ما ایجاد یک محیط کاملا حرفه ای و تخصصی برای آموزش فرزندان و علاقه مندان به این رشته است. امیدواریم استفاده مناسب از فضا و امکانات ایجاد شده منجر به کشف استعداد های برتر و نخبگان ورزشی در این رشته گردد.

بر اساس این گزارش افراد علاقه مند می توانند طی 25 جلسه زیر نظر کورش برمک و کادر برجسته و مجرب، فوتبال را به صورت حرفه ای بیاموزند .

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×