تاریخ انتشار :

اخلاق محوری سرفصل تاکیدات در کلاس های آموزش تابستانی

 

بمنظور اعتبار افزایی و ارائه خدمات آموزشی با کیفیت، مسئولان برگزاری کلاسهای اوغات فراغت موسسه پیام صبح امروز در نشست توجیهی با مربیان ورزشی هم اندیشی نمودند.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام در این جلسه که به منظور هماهنگی بیشتر مربیان با مسئولان و ارائه نقطه نظرات ایشان جهت تشکیل هرچه بهتر کلاس ها برگزار شد ، حمید عباسی مدیرعامل موسسه ضمن خوش آمد گویی به مربیانی که به تازگی به جمع خانواده پیام اضافه شدند در خصوص اهمیت نقش مربیان و رسالت ایشان در رشد و پیشرفت جسمی و روحی فرزندان گفت: نقش موثر مربیان و معلمان در تعلیم تخصص و آموزش حرفه ای برکسی پوشیده نیست؛ اما نکته ای که از مباحث آموزشی بسیار مهمتر است موضوعات اخلاقی و تربیتی می باشد. در اکثر مواقع تاثیری که هر مربی بر فرزندان و شاگردان خود دارد از تاثیر خانواده ها و دیگر افراد بیشتر است به همین علت رسالت هر مربی فراتر از آموزش یک رشته ورزشی است.

ایشان تدریس و تعلیم مربیان بر اساس سرفصل و برنامه ریزی مدون انجام شده را موضوعی مهم در تداوم آموزش فرزندان طی سال دانسته و افزود: اکثر فرزندان با هدف یادگیری رشته های ورزشی به صورت حرفه ای و تعقیب آن تا سطوح بالا در این کلاس ها حضور پیدا می کنند؛ لذا وجود برنامه ریزی منظم و دقیق کمک شایانی به فرزندان در این زمینه خواهد کرد.

عباسی در ادامه اظهار داشت: تمامی امکانات و زیرساخت های لازم برای ارائه خدمات مطلوب به صورت عادلانه و فارغ از تفاوت جنسیتی آماده شده است. تعمیرات زیرساختی در تاسیسات، بهسازی سالن محمد پارسا و عملیات عمرانی در مجموعه آبی از جمله مهمترین اقداماتی است که موسسه پیام بمنظور رفاه بیشتر فرزندان و ارتقا کیفیت آموزش ایشان انجام داده است.

مدیرعامل موسسه پیام با اشاره به نقش مرکز استعداد سنجی و پایش سلامت در موفقیت فرزندان تصریح کرد: وجود کارشناسان مجرب، پزشکان و روانشناسان متخصص در امر ورزش کمک شایانی است برای ورزشکاران تا بتوانند گام های ابتدایی را محکم و استوار در رشته ای بردارند که استعداد و توانایی انجام آن را دارند. مربیان ورزشی نقش اصلی هدایت فرزندان به این سمت را ایفا می کنند.

در این جلسه علاوه بر مدیرعامل موسسه پیام فخرذاکری معاونت ورزشی و معصومی مدیر حراست حضور داشتند که ایشان نیز دقایقی را به ارائه مطالبی در خصوص رعایت نظم در حضور به موقع در کلاس ها، امانت داری در مراقبت از فرزندان، رفتار خوش و نیکو، رعایت نکات ایمنی و توجه به حضور و غیاب فرزندان جهت هرچه بهتر برگزار شدن کلاس ها پرداختند.

در انتهای جلسه مربیان نیز در خصوص تجربیات خود نکاتی را عنوان نموده و نظرات و پیشنهادات خود را  به بحث و بررسی گذاشتند.

 

اخلاق محوری سرفصل تاکیدات در کلاس های آموزش تابستانی

 

اخلاق محوری سرفصل تاکیدات در کلاس های آموزش تابستانی

 

اخلاق محوری سرفصل تاکیدات در کلاس های آموزش تابستانی

 

اخلاق محوری سرفصل تاکیدات در کلاس های آموزش تابستانی

 

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×