تاریخ انتشار :

مسابقات ورزشی بانوان آغاز گر المپیاد جام ارتباطات

 

 

 

المپیاد ورزشی ارتباطات از چهارشنبه 22 خردادماه با برگزاری مسابقات بانوان آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام، حمید عباسی، مدیرعامل و عضو هیأت مدیره پیام با اعلام این خبر اظهار کرد: موسسه پیام هر ساله در راستای گرامی داشت هفته ارتباطات و با هدف ترویج و توسعه فرهنگ ورزش و سلامت بین کارمندان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سازمان ها و شرکت های تابعه و تهییج ایشان به منظور بالا بردن بهره‌وری، این دوره از مسابقات را برگزار می کند.

وی با اشاره به استقبال خوب کارمندان از این مسابقات افزود: حدود 100 ورزشکار از وزارت ارتباطات، شرکت پست، پست بانک، سازمان فناوری اطلاعات، شرکت زیرساخت، سازمان فضایی، شرکت ارتباطات سیار، مرکز تحقیقات و موسسه پیام در پنجمین دوره از المپیاد بانوان حضور داشته و با یکدیگر به رقابت می پردازند.

مدیرعامل موسسه پیام در خصوص جزئیات برگزاری این دوره از مسابقات اظهار کرد: این دوره از المپیاد ورزشی در شهر اردبیل با مسابقات بانوان در رشته های آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، شطرنج و دارت از 21 خرداد با ورود بانوان به شهر اردبیل آغاز شده و تا 24 خرداد به پایان می رسد.

ایشان همچنین از برگزای ششمین دوره المپیاد آقایان از تاریخ 9 تیرماه خبر داد و تصریح کرد: ورزشکاران مرد نیز در رشته های فوتسال، پینگ پنگ و شطرنج تا 13 تیر ماه با یکدیگر به رقابت می پردازند.

عباسی برگزاری اختتامیه را نقطه عطفی در این گونه از مسابقات و المپیاد ها دانسته و عنوان نمود: تمام تلاشمان را می کنیم که در کنار رقابت سالم، همدلی ها و رفاقت ها لحظات به یادماندنی و خاطرات شیرینی برای شرکت کنندگان و ورزشکاران رقم بزنیم؛ اختتامیه این مسابقات نیز فرصت مناسبی برای ثبت این لحظات در یاد و خاطر شرکت کنندگان است تا با خاطره ای زیبا از شهر اردبیل به تهران بازگردند.

بر اساس این گزارش اختتامیه این دوره از مسابقات روز پنج شنبه 23 خرداد، با حضور ورزشکاران و اهدای جوایز به مقام آوران این دوره از المپیاد برگزار خواهد شد.

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×