تاریخ انتشار :

ثبت نام کلاس های تابستانی موسسه پیام

 

 

 

ثبت نام کلاس های آموزش تابستانی ورزشی و فرهنگی موسسه پیام از هجدهم تا سی ام خردادماه انجام خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام مجید فخر ذاکری، معاون ورزشی موسسه با اعلام این خبر گفت: موسسه پیام هر ساله با هدف تامین اوقات فراغت فرزندان کارکنان وزارت ارتباطات، سازمانها و شرکت های تابعه کلاس های تابستانی را در گروه سنی 7 تا 17 سال برگزار می نماید. این کلاس ها در 15 رشته برای پسران و 16 رشته برای دختران از ابتدای تیرماه شروع و تا شهریور ادامه دارد .

فخر ذاکری ارائه خدمات توسط مرکز پایش تندرستی و همکاری موسسه پیام با مدرسه فوتبال پرسپولیس را از تفاوت های برنامه آموزشی امسال دانسته و عنوان نمود: مرکز استعداد سنجی ورزشی و پایش تندرستی با ارائه خدماتی مانند مشاوره های فردی و روانشناسی، مهارت های زندگی با رویکرد هنر درمانی، استعداد سنجی ورزشی و... در کنار برگزاری کلاس های ورزشی همگام با پرورش جسم به تقویت مهارت های فردی خواهد پرداخت.

ایشان در ادامه افزود: خبر خوش برای علاقه مندان به رشته فوتبال، همکاری موسسه پیام با مدرسه فوتبال پرسپولیس است که تحت نظر یکی از بزرگان فوتبال پرسپولیس و مربی اسبق تیم ملی جوانان، آقای کورش برمک اداره می شود. فرزندان علاقه مند به فوتبال می توانند با ثبت نام در این آکادمی، فوتبال رادر 25 جلسه به صورت حرفه ای و زیر نظر مربیان مجرب بیاموزند.

معاون ورزشی پیام انتخاب مربیان زبده و درجه یک جهت آموزش، را از سیاست های موسسه در برنامه های آموزشی خواند و اظهار داشت: اکثر مربیان انتخاب شده برای آموزش در رشته های مختلف، از مربیان درجه یک، کارکشته و باتجره می باشند که از جمله آنها می توان به خانم ها جارچیان و عبدی مربیان تیم ملی بدمینتون و تنیس، آقایان سیفی زاده رئیس کمیته داوران و مسابقات فدراسیون بسکتبال، نیک نام مدرس دانشگاه و مربی بین المللی رشته والیبال، بهمنی شناگر تیم ملی و... اشاره کرد.

ایشان با اشاره به ارائه خدمات به بهترین نحو و مطلوب ترین صورت ممکن به خانواده بزرگ ارتباطات تصریح کرد: مقدمات لازم برای انجام ثبت نام الکترونیکی در جهت رفاه حال اعضا صورت پذیرفته است. با توجه به پیگیری های انجام شده به زودی امکان ثبت نام الکترونیکی نیز برای اعضا فراهم خواد آمد. همچنین با توجه به شرایط اقتصادی کشور بمنظور احترام به اعضا و ایجاد بستری برای استفاده تمامی اعضای محترم از خدمات پیام، حق التعلیم کلاس های آموزشی با حداقل افزاش ممکن نسبت به سال گذشته تعیین گردیده و 5 روز ابتدایی شروع ثبت نام به ایشان اختصاص می یابد.

فخر ذاکری در انتها افزود: هدف موسسه پیام ایجاد یک محیط امن برای آموزش فرزندان و فراهم نمودن آرامش خاطر برای خانواده هاست که استقبال ایشان در ثبت نام این کلاس ها در سال های گذشته نشان داده است تا حد زیادی به این هدف رسیده ایم. در سال گذشته 1880 نفر از فرزندان پسر و دختر در این کلاس ها ثبت نام به عمل آوردند. امسال نیز با بهسازی و انجام تغییرات اساسی در زیرساخت های ورزشی مانند سالن محمد پارسا، زمین چمن، مجموعه آبی و ... با تمام توان و ظرفیت خود آماده ارائه خدمات به اعضای پیام هستیم.

 

  

مشاهده زمانبندی کلاس ها بصورت فایل PDF 

 

دانلود مستقیم
حجم فایل: 161.87 Kbتعداد دانلود: 967

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×