تاریخ انتشار :

روابط عمومی؛ خانه مردم و تریبون سازمان است

 

 

مقام معظم رهبری (مدظله العالی): روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می گذرد.
27 اردیبهشت ماه روز ملی روابط عمومی بهانه ی مغتنمی است تا به بررسی جایگاه این نهاد در ادارات، سازمان ها و شرکت ها بپردازیم.
نامگذاری این روز در تقویم ملی کشور که حاصل تلاش و پیگیری دست اندرکاران سختکوش این حوزه بوده است نشان از این دارد که همگان این ضرورت را دریافته اند که روابط عمومی نه جایگاهی تشریفاتی دارد و نه نهادی بی تاثیر در رسیدن سازمانها به اهداف است، بلکه روابط عمومی پویا و هوشمند می تواند با استفاده از ابزار رسانه ای، بهره گیری مناسب اذهان مسیر رسیدن به اهداف را نزدیک تر و افکار عمومی را همراه تر خواهد کرد.
مدیران توانمند و برنامه محور دیگر به روابط عمومی نگاه سنتی نداشته و همواره روابط عمومی را بعنوان مشاور و عنصری مهم در اتاق فکر خود جای میدهند، در ابتدای مسیر ایده، در میانه ی مسیر ارزیابی و در انتهای راه از روابط عمومی بازخورد می خواهند، چرا که روابط عمومی حلقه ی اتصال مدیران با همکاران و بطن جامعه هدف می باشد. در واقع روابط عمومی خانه مردم و تریبون سازمان است.


امروزه روابط عمومی و ارتباطات به مثابه بازوی فکری سازمان ها، نقشی حیاتی و بی بدیل در اجرای راهبردها و پیشبرد اهداف و برنامه های کلان دارد اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه ي عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان می باشد، به گونه اي که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت هاي تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌هاي آن‌ها وابسته است.
در پایان بر خود وظیفه می دانم از اعتمادی که مهندس حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیات مدیره موسسه پیام نسبت به اینجانب داشته اند قدردانی نموده و از خداوند متعال خواهان توفیق و و فاداری بیش از پیش به اهداف موسسه خوش نام و نیک آتیه پیام هستم.

 

از ابتدای کار در موسسه فرهنگی ورزشی و رفاهی پیام کوشش نموده ام تا با ترمیم نقاط ضعف، تقویت ابزارهای رسانه ای، انعکاس مطلوب اخبار، ارتباط پویا و با نشاط با خانواده بزرگ پیام گامی در راستای رضایتمندی ایشان بردارم که امیدوارم نواقص را به بنده گوشزد نمایند.
این روز فرخنده را به همکاران گرانقدرم در عرصه روابط عمومی تبریک عرض نموده و برایشان خواهان رشد و پیشرفت روز افزون هستم.


سید حسین دلبری
مدیر روابط عمومی
موسسه فرهنگی ورزشی ورفاهی

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×