تاریخ انتشار :

قطار عمران و بهسازی به ایستگاه رستوران کلاه فرنگی رسید

 

معاون امور مالی و اداری موسسه پیام در خصوص پروژه های عمرانی در دست اجرای موسسه پیام گفت: با تاکید مدیرعامل محترم مبنی بر تلاش بیش از پیش در توسعه، عمران و نگه داشت اماکن موسسه با پایان عملیات عمرانی وبهره برداری از سالن محمد پارسا، عملیات بهسازی رستوران شماره دو موسوم به کلاه فرنگی آغاز شد.

فکری در این گزارش عنوان داشت: در این اقدام ضمن زیبا سازی، افزایش فضاهای رستورانی و رفاهی در مجموعه کلاه فرنگی بمنظور استفاده بهینه و بیشتر از فضای سبز در دستور کار خواهد بود. در این عملیات یک آلاچیق خانوادگی و یک سالن روباز به مجموعه رستورانی تا اواسط خرداد ماه افزوده خواهد شد.

 

معاون اداری و مالی پیام تعویض آسفالت خیابان طراوت را یکی از اقدامات تاثیرگذار در افزایش زیبایی محیطی موسسه دانست و افزود: با توجه به اقدامات انجام شده در خیابان طراوت جهت جاگذاری فیبر نوری و گود برداری های انجام شده در این خصوص، آسفالت این خیابان استحکام و زیبایی خود را از دست داده بود که با بررسی کارشناسان و با توجه به فضای سبز اطراف و محیط بازی کودکان تصمیم به اجرای آسفالت پلیمری با نقوش هندسی رنگی گرفتیم که بزودی این روکش پلیمری به سایر مسیرهای تردد تعمیم داده می شود.

 

فکری از احداث ساختمان اداری جنب مسجد پیامبر اعظم (ص) در آینده نزدیک خبر داده و عنوان نمود: کمبود فضای اداری موسسه در شرایط فعلی معضلی است که مدیریت یکپارچه و تکریم ارباب رجوع را دچار مشکل کرده است که به همین منظور به پیشنهاد مدیر عامل محترم و مصوبه هیات مدیره پروژه احداث ساختمان اداری را در دستور کار خواهیم داشت؛ این اقدام به دو بخش مقاوم سازی و ساخت بنای اصلی تقسیم می شود که در آینده در این خصوص اطلاع رسانی خواهیم نمود .

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×