تاریخ انتشار :

پایش سلامت کارکنان سازمان فضایی ایران در موسسه پیام

 

 


سازمان فضایی ایران طرح پایش سلامت کارکنان خود را با همکاری مرکز پایش سلامت و استعداد سنجی موسسه پیام آغاز کرد.
به گزارش روابط عمومی موسسه پیام دکتر براری، رئیس سازمان فضایی ایران به همراه معاونین و مدیران با حضور در پایگاه سنجش تندرستی موسسه پیام آغاز گر طرح پایش سلامت کارکنان سازمان بودند.
حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیات مدیره موسسه پیام در نشستی که بمنظور توجیه این طرح صورت پذیرفته بود عنوان داشت: از بدو تاسیس مرکز پایش سلامت تا کنون حدود 1500 کارمند مورد ارزیابی قرار گرفته و از مشاوره این مرکز در بهبود اوضاع جسمی و روحی و افزایش بهره وری بهره مند گردیده اند.
دکتر مرتضی براری، رئیس سازمان فضایی ایران "سلامت جسمی و روانی کارکنان" هر مجموعه را یکی از دغدغه های جدی مدیران دانست و افزود: کم تحرکی و پشت میز نشینی کارمندان سازمان ها منجر به مشکلات جدی و بیماری های زیادی خواد شد که آسیب های جبران ناپذیری را به هر فرد و به تبع آن هر سازمانی وارد خواهد کرد.
وی افزود : بعد از تدوین بسته سلامت سازمان های دولتی توسط وزارت بهداشت و ابلاغ آن به سازمانها در سال گذشته در تدارک آن قرار گرفتیم که هرچه سریعتر طرح پایش سلامت کارکنان سازمان فضایی را آغاز کنیم.
دکتر نانگیر، مدیرعامل مرکز برنا اندیشان طی سخنانی در خصوص مراحل اجرای این طرح گفت: این مرکز بعد از حدود 2 سال کار مطلعاتی و تحقیقاتی بر اساس متد برگرفته از کالج پزشکی ورزشی امریکا و بومی کردن تست ها و حرکات آن ایجاد شده است. تمامی تست ها و مراحل توسط کارشناسان و پزشکان متخصص انجام شده و ظرفیت و توان هرفرد نست به سن و شرایط فیزیکی ایشان را به صورت کارنامه کتبی ارئه خواهیم داد.
دکتر براری، مدیران و مسئولان سازمان فضایی ایران به همراه مهندس عباسی بعد از نشست، جهت انجام تست های اولیه پایش سلامت و بازدید از این مجموعه به این مرکز رفتند.

 

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×