تاریخ انتشار :

اردبیل، میزبان المپیاد ورزشی ارتباطات

در جلسه مسئولان ورزش سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اردبیل به عنوان محل برگزاری المپیاد ورزشی جام ارتباطات در موسسه پیام تعیین شد.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه  پیام در نشستی که صبح امروز برگزار شد مجید فخر ذاکری، معاون ورزشی موسسه پیام  با ارائه گزارشی مبنی بر بازدیدهای بعمل آمده از امکانات و زیرساخت های ورزشی و رفاهی در سه استان آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل اعضا جلسه را به همفکری درخصوص محل برگزاری مسابقات دعوت نمود، که مسئولان ورزش با ارائه نقطه نظرات و بررسی ظرفیتهای موجود در استانهای فوق الذکر " اردبیل" را به میزبانی این دوره از مسابقات انتخاب نمودند.

 

معاون ورزشی موسسه پیام در خصوص زمان برگزاری و رشته های موجود در این دوره از مسابقات تصریح کرد: المپیاد جام ارتباطات هرساله به مناسبت گرامی داشت هفته ارتباطات برگزار می شود که امسال به دلیل تقارن آن با ماه مبارک رمضان، با یک ماه تاخیر در تاریخ 21 تا 24 خرداد ماه در رشته های های آمادگی جسمانی، دارت، پینگ پنگ و شطرنج برای بانوان و 9 تا 13 تیرماه در رشته های فوتسال، پینگ پنگ و شطرنج برای آقایان برگزار خواهد شد.

 

ذاکری هدف از برگزاری المپیاد ها و مسابقات ورزشی را ترویج فرهنگ تندرستی در خانواده بزرگ ارتباطات بیان کرد و گفت: تا کنون با همکاری و تعامل سازنده ما بین سازمان ها و موسسه پیام توانسته ایم مسابقات و المپیاد های مختلفی با کیفیت مطلوب و مناسب برگزار کنیم که این مهم بدون مشارکت و همت تمامی مسئولان و همکارانمان در دیگر شرکت ها میسر نمی باشد. امیدواریم که در سال جدید نیز مانند گذشته بتوانیم قدم های موثری در این مسیر برداریم.

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×