تاریخ انتشار :

سالن محمد پارسا، نیمه دوم اردیبهشت به بهره برداری خواهد رسید

 

 

به گزارش روابط عمومی پیام پیمان فکری، معاون امور مالی و اداری موسسه در خصوص پروژه بهسازی سالن محمد پارسا عنوان نمود: هم اکنون پروژه بیش از 70 درصد پیشرفت داشته است که طبق زمان بندی های انجام شده و با تلاش همکاران سالن محمد پارسا نیمه دوم اردیبشت ماه آماده بهره برداری خواهد بود.

معاون مالی و اداری موسسه پیام، تغییرات ایجاد شده در سالن محمد پارسا را گامی موثر در جهت حرفه ای تر شدن فعالیت های ورزشی پیام دانسته و افزود: با توجه به تیم داری موسسه پیام در رشته های والیبال، فوتبال، بسکتبال و ... این نیاز احساس شد که امکانات سخت افزاری و محیط تمرینی این رشته های ورزشی همگام با استاندارد های روز، تامین و نوسازی شود. در همین راستا نصب میله ها و حلقه های بسکتبال به صورت متحرک و مکانیزه و تغییر نمای داخلی سالن با استانداردهای فدراسیون ورزش یکی از اقدامات مهم این عملیات عمرانی به شمار می رود.

ایشان کیفیت مطلوب ارائه خدمات و بالا بردن سطح امکانات رفاهی سالن برای اعضای پیام را از دیگر اهداف این پروژه خوانده و اظهار داشت: تعویض و زیرسازی کف پوش ها، با مرغوبت ترین کیفیت کنونی بازار، تعویض گاردهای محافظ جایگاه تماشا گران و ایجاد اتاقک شیشه ای VIP با استانداردهای بین المللی از جمله تغییراتی است که با توجه به اهمیت سلامت و ایمنی ورزشکاران و بالا بردن سطح ارائه خدمات به ایشان از جمله اولویت های نوسازی و بهسازی در این پروژه به شمار می رود.

 بر اساس این گزارش با انجام خط کشی ها و تغییرات فیزیکی مخصوص ورزش های والیبال، بدمینتون، بسکتبال و... سالن فوتسال محمد پارسا به سالن چند منظوره تبدیل شده و برای علاقه مندان به این رشته ها آماده ارائه خدمات می باشد.

پروژه تعویض و استاندارد سازی کف پوش های سالن فوتسال محمد پارسا، از تاریخ 21 اسفند آغاز شد و اتمام آن با توجه به تعطیلات نوروزی، حدود 2 ماه تخمین زده شده بود.

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×