تاریخ انتشار :

نبض فعالیت های عمرانی پیام در تعطیلات نوروز نیز می تپد

 

 

 

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام، این موسسه همانند سال گذشته با استفاده بهینه از تعطیلات نوروزی به تعمیرات و نوسازی اماکن و مجموعه های خود می پردازد تا بتواند با تمامی ظرفیت و به بهترین نحو ممکن خدمات خود را به اعضای موسسه ارائه دهد.
مهندس حمید عباسی طی مصاحبه ای با واحد خبر روابط عمومی پیام در این خصوص گفت: این نیاز احساس شد که مجموعه آبی موسسه پیام که یکی از باکیفیت ترین مجموعه های آبی تهران می باشد برای ارائه خدمات مطلوب مانند قبل باید با تغییراتی روبه رو شود. از این رو با تجهیز این مجموعه به وسایل و امکانات جدید بدنسازی و تغییر مکان آن به کناره دیواره داخلی استخر، همچنین ترمیم کف محوطه استخر، فضا و امکانات این مجموعه برای ارائه خدمات مطلوب تر در حال به روز رسانی می باشد. از دیگر فعالیت های عمرانی در حال اجرا می توان به تعمیرات چاه، قنات و سیستم انتقال آب استخر و لایروبی مخزن آب اشاره کرد که با روند رو به رشد آن تا نیمه اول فروردین 98 به اتمام می‌رسد.
ایشان تعمیر کف پوش سالن فوتسال محمد پارسا و اضافه شدن تور و حلقه های بسکتبال در این سالن را یکی دیگر از فعالیت های عمرانی این موسسه خواند و اضافه کرد: پروژه تعمیر و بهسازی سالن محمد پارسا که بعد از 15 سال اقدام به تعویض کف پوش آن با کیفیت عالی کرده‌ایم، از تاریخ 21 اسفند ماه آغاز شده است و با روند پیش رو این سالن بعد از تعطیلات نورزی قابل بهره برداری می باشد. همچنین با خط کشی زمین بسکتبال و نصب تور و حلقه های این رشته علاقه مندان به بسکتبال می توانند از این پس تمرینات و مسابقات خود را در این سالن برگزار نمایند. یکی دیگر از اقداماتی که در بهسازی سالن محمد پارسا انجام می شود تعویض نرده های قسمت وی آی پی تماشاگران با شیشه است که علاوه بر تامین امنیت تماشاگران به زیبایی سالن افزوده و دید مناسب از روی سکو را امکان پذیر خواهد کرد.
مهندس حمید عباسی در خصوص نقطه قوت موسسه پیام در سال 97 اظهار داشت: یکی از افتخارات همیشگی ما در طی فعالیت موسسه، علاوه بر تامین امکانات و زیرساخت های لازم ورزشی برای اعضا، ایجاد یک محیط امن و پر از آرامش برای تمامی اعضای خانواده پیام بوده است. حضور 1900 نفر از فرزندان و کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکتها و سازمان های تابعه در کلاس های آموزش ورزشی موسسه طی سال 97 مهر صحتی بر این موضوع می باشد. افتخار دیگر موسسه، احترام ویژه به ارباب رجوع است که خداراشکر تاکنون تمامی همکاران موسسه این موضوع را رعایت و سرلوحه کار خود قرار داده اند.

 

مشاهده گالری تصاویر????

https://payamclub.ir/gallery/1300-نبض-فعالیت-های-عمرانی-پیام-در-تعطیلات-نوروز-نیز-می-تپد.html

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×