تاریخ انتشار :

پیام تبریک نوروزی مهندس حمید عباسی مدیرعامل و عضو هیات مدیره موسسه پیام

 

 

یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال

فرا رسیدن عید نوروز، این عید باستانی و با شکوه را به تمامی اعضای محترم موسسه پیام و همکاران عزیزم تبریک و تهنیت عرض می کنم. بهار فصل نو شدن، طراوت و تازه شدن است. فصل جان گرفتن دوباره و آغازی سبز. بهار بهترین معلم طبیعت است که گذشتن از خاموشی و رسیدن به تازگی را با رنگارنگ کردن دشت ها، درختان و گل ها به رخ همه می کشد.
سال 97 را با تمام فراز و نشیب ها، نقاط قوت و ضعف، غم ها و شادی های پشت سر گذاشتیم. سالی که کنار هم سعی در بهتر شدن کردیم و طبیعتا نقاط ضعفی نیز داشتیم. یک سال بزرگتر شدیم و یک سال تجربه کسب کردیم.
به امید پروردگار سال 98 را در کنار شما عزیزان و با همراهی و همدلی شما همچون سالهای گذشته در تلاش خواهیم بود تا در ارائه خدمات با کیفیت و مطلوب، استوارتر و در حفظ و ارتقای فرهنگ ورزش در بین خانواده بزرگ ارتباطات گام های بلندی برداریم.
بدون شک کوشش فرد فرد شما اعضای محترم یاریگر ما در توسعه ارائه خدمات این مجموعه بوده و هست. تشکر و قدردانی از شما عزیزان کمترین اندوخته ای است که به بهانه تبریک سال نو تقدیم شما سروران می کنم. سال نو را سالی توامان با کامیابی و بهروزی از درگاه خداوند متعال برایتان آرزو می کنم.

 

 


 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×