تاریخ انتشار :

بدرقه سال 97 با جلسه پایان سال همکاران موسسه پیام

 

صبح امروز 27 اسفند 97، نشست همکاران موسسه پیام با حمید عباسی عضو هیأت مدیره و مدیرعامل و دیگر مسئولان این موسسه در سالن همایش مجموعه پیامبر اعظم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام این نشست که هر ساله با هدف تقدیر و تشکر از کارکرد یک ساله تمامی همکاران و پرسنل موسسه برگزار می شود امسال نیز موجب همدلی و وهمراهی هرچه بیشتر همکاران شرکت کننده و مجموعه پرسنل پیام گردید.

حمید عباسی بعد از تبریک پیشا پیش عید نوروز و میلاد حضرت علی(ع) در خصوص عملکرد سال 97 کارکنان پیام گفت:

محصول و خروجی موسسه پیام به عنوان یک موسسه خدماتی شاید بسیار شبیه به سازمان های بزرگ خدماتی مانند شهرداری باشد که به صورت مکانیزه و با تلاش شبانه روز سعی در ارائه خدمات هرچه بهتر شهری داشته و مردم هر شهر نتیجه آن را به صورت محسوس و نا محسوس مشاهده می کنند. موسسه پیام نیز با حدود 160 کارمند و 180 مجموعه طرف قرار داد و تلاش های شبانه روزی ایشان سعی در ارائه هرچه بهتر و مطلوب تر خدمات را داشته است که این مهم بدون همکاری و همدلی پرسنل خدوم این موسسه امکان پذیر نیست. البته این نکته وجود دارد که در بخش هایی نیز نواقصی وجود دارد که آن هم با کمک تمامی همکاران و مسئولان سعی در برطرف کردن آن داریم.

در ادامه ایشان با اشاره به فعالیت های حوزه های مختلف مجموعه اظهار داشتند: ضمن تقدیر از معاون سابق ورزشی باشگاه آقای سرایی، از آقای فخر ذاکری به خاطر تلاش ها و پیشبرد اهداف در زمینه قرارداد با مجموعه های ورزشی، نظارت بر قیمت ها، رعایت شرایط بهداشت و کیفیت مجموعه ها که با دقت و نظارت هرچه بیشتر انجام شد، تشکر کرد.

موسسه پیام با ترنوول مالی حدود 60 میلیارد تومان در سال، موسسه کوچکی نیست که آقای فکری به عنوان معاونت مالی و اداری و قبل از ایشان آقای جهانگیری بخوبی توانستند با وجود مشکلات اقتصادی که برای تمامی سازمان ها و شرکت ها وجود دارد شرایط را کنترل و با مدیرت بودجه عملکرد مناسبی را ارائه نمایند.

رشد 5 برابری فعالیت های حوزه فرهنگی و گردشگری موسسه پیام از دیگر نکاتی بود که مدیرعامل موسسه پیام با اشاره به آن از آقای ناطقی مدیر فرهنگی بابت این اتفاق تشکر و قدر دانی نمود.

مهندس عباسی، سعه صدر مدیر حراست، آقای معصومی را از ویژگی های بارز ایشان خوانده و اضافه نمود: ایشان علاوه بر اینکه برادرانه به حل مشکلات پیش آمده می پردازند مامنی نیز برای درددل دوستان و همکاران باشگاه نیز هستند و با تذکرات به موقع و به جا از پیش آمدن معضلات جلوگیری کرده اند.

ایشان نقش روابط عمومی موسسه پیام در سال  97 را بمنظور انعکاس اخبار و اطلاعات این موسسه کلیدی دانسته و ادامه داد: با حضور آقای دلبری به عنوان مدیر روابط عمومی در موسسه شاهد پویا شدن و ایجاد محیطی دوستانه مابین همکاران بوده ایم. تنظیم گزارش های به موقع و دقیق جهت ارائه به اعضا، سازمانها، هیأت مدیره و وزیر محترم وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات نشانه تلاش و پشتکار ایشان در این واحد بوده و هست. تلاش و پشتکاری که فعالیت و خدمات موسسه پیام را در سال 97  نسبت به سال های گذشته بیشتر به سمع و نظر تمامی اعضا رساند که این همیت و عملکرد جای بسی قدردانی دارد.

در انتهای مراسم طی سخنانی مدیران حوزه فرهنگی، ورزشی، حراست  و مالی ضمن تشکر از مدیرعامل مجموعه و سپاسگزاری از زحمات ایشان فرارسیدن عید نوروز را به تمامی همکاران تبریک گفتند.

اهدا گل و قدردانی از تمامی همکاران توسط مدیرعامل، اجرای موسیقی زنده توسط یکی از پرسنل پیام و پخش کلیپ لب آهنگ همکاران موسسه از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

 

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×