تاریخ انتشار :

 هم اندیشی موسسه پیام با مدیران مجموعه های طرف قرارداد بمنظور کسب رضایت حداکثری اعضا

 

 

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام طبق روال سال های گذشته و در راستای بهبود کیفیت خدمات ارائه شده به خانواده بزرگ ارتباطات صبح امروز 19 اسفند ماه 97 گردهمایی مدیران مجموعه های ورزشی طرف قرارداد با اعضای کمیته قراردهای موسسه پیام در سالن همایش های موسسه برگزارگردید.

فخر ذاکری  معاونت ورزشی موسسه پیام، با اشاره به تلاش های انجام شده در طی سال 97 عنوان داشت : برای توسعه و ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت توانسته ایم هرساله با انعقاد قرارادادهای جدید رضایت نسبی اعضا را بدست آورده و با گسترش و افزایش تعداد مجموعه ها دسترسی به خدمات ورزشی و تفریحی را برای خانواده بزرگ پیام در سراسر کشور  تسهیل نماییم.

 

ایشان در ادامه هدف اصلی موسسه پیام را توسعه ورزش همگانی دانسته و  عنوان داشت : با توجه به تاکیدات وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات هدف اصلی این موسسه ترویج ورزش همگانی بین کارمندان و خانواده بزرگ ارتباطات است که این کار میسر نمی شود مگر با همکاری و همیاری مجموعه های مختلف ورزشی .

 

در این جلسه مسئولان موسسه پیام با هم اندیشی مدیران مجموعه های طرف قرارداد پیشنهادات و نواقص موجود را بررسی و برای سال جدید راهکارهای تداوم همکاری را مطرح نمودند .

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×