تاریخ انتشار :

بررسی آیین نامه المپیاد ارتباطات در یکصد و سی و چهارمین جلسه مسئولان ورزش

 

 

به گزارش روابط عمومی موسسه پیام یکصد و سی و چهارمین جلسه مسئولان ورزش وزارت ارتباطات، سازمان ها و شرکت های تابعه به میزبانی موسسه پیام تشکیل شد.

در ابتدای این نشست که با حضور مدیرعامل موسسه پیام برگزار شد، حمید عباسی همفکری و همراهی مسئولان شرکت ها در تصمیم گیری ها و اجرای برنامه های مختلف را از نکات مثبت نشست های مسئولان ورزش دانست و عنوان کرد: هم اندیشی و همراهی سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت ارتباطات در تدوین آیین نامه های مسابقات و المپیاد ها کمک بزرگی به برگزاری هرچه منظم تر و مطلوب تر مسابقات می کند. امیدوارم در سال آینده در کنار یکدیگر بتوانیم گام های استوارتری در جهت رسیدن به اهداف برداریم.

 

مجید فخر ذاکری معاون ورزشی پیام در ادامه ضمن ارائه گزارشی از برگزاری مسابقات دهه فجر اعلام داشت: با اهتمام تمامی عزیزان و دست اندرکاران، این دوره از مسابقات بسیار عالی و به دور از هرحاشیه ای برگزار شد. امید است که در سال های آتی نیز مانند امسال بتوانیم روند رو به رشدی در المپیادهای ورزشی داشته باشیم.

بحث و گفت و گو در خصوص آیین نامه ششمین دوره المپیاد آقایان و پنجمین دوره المپیاد بانوان قست دیگری از دستور جلسه این نشست بود که حاضرین در خصوص آن نظرات و پیشنهادات خود را ارائه نموده و سرانجام برگزاری المپیاد آقایان در نیمه اول تیرماه و المپیاد بانوان در نیمه دوم خرداد ماه به تصویب رسید .

 

این دوره از مسابقات در رشته های فوتسال، شطرنج، تنیس روی میز برای آقایان و رشته های دارت، شطرنج ، تنیس روی میز و آمادگی جسمانی برای بانوان برگزار خواهد شد.

تقدیر و تشکر از مسئولان بازنشسته ورزش سازمانها و شرکت ها نیز از دیگر برنامه های اجرا شده در این نشست بود.

 

 

 

 

کد امنیتی
عکس خوانده نمی شود
برای این مطلب هنوز نظری درج نشده است
×